Njoftimet Premium

Shitja e Audi A7 në Durrës

Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
23 500€
I diskutueshëm
Audi a7 3.0 (2967cc) fundi 2011 Quattr. Mjeti eshte ne super gjendje i sapo ardhur nga Italia, Ka 245h. Makina eshte full option, me komanda ne timon, marshe F1 ne timon, navigator, Start sto. Durrës
21 900€
Audi A7 3.0 TDI *Quattro* 2x S-Line; Mundesi Leasing; Mundesi Nderrimi; Viti: 2012; . 127.000; Me dogan te paguar; Navigator i madh Multifunksional 3D Map, Dritat Bi-Xenon Led Day Time, Stopa. Durrës
E shitur
Shitet Audi A7 Quattro 3.0 Naf. Ne gjendje perfek. 22000 Durrës
E shitur
Shitet audi a7 s line 3.0 naf. 320 kv biturb. Sendilje ngrofje ftofje para mbra. Shume e paster e sapo targuar me 30 dhjrtor 2017. ne gjendje shum te mir. baxha full optio. 0698449904 Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje super me nait vision blytuth sistem parkexhi super fu. shitet Dhe ndroet me nje benz klasi e 350 ose bmw 530 seria 5 Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe serviset te sapo bera me liber sherbi. eshte ful Durrës
E shitur