Njoftimet Premium

Shitja e Audi A6 në Durrës

Audi A6 Quattro; vit prodhimi: 04.2010 (facelif) motorr 3.0 tdi V6; kambio automat; full led; sensor parkimi; keyless go; start-stop engine; navigador GPS; klimatronic bizone; sendile elektrike m. Durrës
10 900€
Shitet Audi A6 2.4 V6 (178 kuqj/fuqi) viti 20/07/2008 kambio automatike multitronic( 7) e gjendje perfekte ne cdo detaj si ne ate motorrike xhenerike dhe estetike e ardhur nga Zvicra e PA PERDORU. Durrës
6 800€
Audi A 6 2007 me letra te paguara deri ne janar 2019 Durrës
7 500€
Shitet Audi A6 viti 2002, motorr 2.4 benzin + gaz, navigator, klima me dy zona, sendile me ngrofje, telefon, kamio automatIke + tronik, komanda ne timon + marshe ne timon, disqe alumin origjinal t. Durrës
4 500€
SHITET AUDI A6 FULL OPTIONS VITI 2012 S LINE 3.0 TD (a takse luks) 01.000 KM ME LIBER SHERBIMESH TE GJITHA TE KRYERA TEK AUDI RREGULLISHT, NGJYRE E ZEZE PERLA NDRYSHON SIPAS KOHES, KAMBI. Durrës
21 000€
Audi 2.7 nafte Durrës
8 000€
Viti: 2018; ; Kilometrazhi: 145000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
11 500€
Makina esht ne gjendje shum te mir. pa letra viti 2002 Durrës
E shitur
Audi A6 3.0 S-LINE TDI quatro viti 2009 nuk e kap taksa e luksit (2967 c) senzore parkimi, kamera, navigation me ekran te madh DVD, mp3, bloututh c. sendilje me komanda elektrike, memori. Durrës
E shitur
Shitet Audi A6 pa letra ne gjendje shume te mire benzine 2.4 eshte ne gjendje pune, mund ta merni Edhe per pjese Durrës
E shitur
shitet aud. 6 makina esht shuper full sendilje me ngrohje navi i madh pasyra me palosje dhe me ngrohje, kamje automat tiptronic gomat 90%, ndezja me buton starti xhama te zinj, makina eshte. Durrës
E shitur
Audi a 6 motorr 3.0. line klm 20000 te gjitha sherbimet e bera mak ndollet ne itali kamio e ber e re me fatur 3500 ne itali e rifeshur me leter me nuanz te interesuarit ti kont nr 0693112345 cmim. Durrës
E shitur
Shitet Audi A6 Allroad 2.5 tdi, makina esht ne gjendje shum te mire, e paster brenda dhe jasht, cmimi 2000 i diskutushem Durrës
E shitur
Shitet A6 300 nafte, gjendja matorrike xhenerike perfekte! Makina esht me targa shqiptare! Cmimi 8500 euro i diskutueshem Durrës
E shitur
Me Dogane; Audi A6 S-line; Viti 2007; Motorr: 2.4 benzine; Kambjo: Manuale; Km: 196.000; Cmimi: 5.500; Vendodhja: Durres; Tel: 0695124230; Okazion; Bluefficency Durres albania tirane sllon bera. Durrës
E shitur
Audi 2.7 naft manual 260 mi km origjinale me liber sherbimesh shkurt 2008 plus disqe rezerv 19 MAM makina nuk ka nevoj per as nji sherbim kontrollojeni ku te doni cdo difekt qe ju del e mbuloj u. Durrës
E shitur
E shitur
Modeli: Audi A6 Quattro; Viti i prodhimit: 2005; Kamje: AUTOMATIKE; Lenda djegse: 3.0 Nafte Quattro; Km: 174000; Pershkrim: tapiceri bezh lekure me ngrohje, marshet ne timon + -, 4 xham. Durrës
E shitur
Shitet audi A6 ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per asgje letrat per 1 vit ose ndrrohet me makin tjeter + - diferenc Durrës
E shitur
AUDI A6 e sapo ardhur nga Gjermania me te gjith sherbimet e bera ne Gjerma. Me Dogane te pagua; 4 goma rezerv bashk me disqe; Viti prodhimit: Dhjetor 2006 Durrës
E shitur