Njoftimet Premium

Shitja e Audi A5 në Durrës

Marka, Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, Keyless go, blind spot, distronic, sedilje me ngrohje, fener led, et. Durrës
13 500€
Viti: 2012; ; Kilometrazhi: 153000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
22 000€
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 30000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
7 000€
Shitet Audi 5 sportback me 210 mij kilometra me liber sherbimes; Makina eshte ne gjendje perfekte; Drita Led para dhe mbrapa, Sline brenda dhe jasht me sedije sport dhe mbishkrimin Sli. Kambi. Durrës
E shitur
Shitet audi a5 cabriolet full opsion sedilet sport rs5; Durrës
E shitur
Shitet audi a5 cabriolet full opsion sedilet sport rs5; Durrës
E shitur
Audi A5Motorr 3.0 T. Diesel QUATRO, Vitit 2008. me 248.000 km, LOOK RS5 S-LINE, sapo ardhur, me dogan te paguar, e sapO targuar, kamio manual 6 marsha, sallon lekure, sendilje elektrike + fryrj. Durrës
E shitur
Audi A5Motorr 3.0 T. Diesel QUATRO, Vitit 2008. me 248.000 km, LOOK RS5 S-LINE, sapo ardhur, me dogan te paguar, e sapO targuar, kamio manual 6 marsha, sallon lekure, sendilje elektrike + fryrj. Durrës
E shitur
Audi A5Motorr 3.0 T. Diesel QUATRO, Vitit 2008. me 248.000 km, LOOK RS5 S-LINE, sapo ardhur, me dogan te paguar, e sapO targuar, kamio manual 6 marsha, sallon lekure, sendilje elektrike + fryrj. Durrës
E shitur
SHITET AUDI A5 SPORTBACK 2.O TDI FULL OPTIONAL makina eshte perdorur shum pak ne shqiperi; gjendja e telajos esht perfekte nuk ka nji gervishtje; sherbime te kryera tani: ndrrimi i gomav. Durrës
E shitur
Shitet audi a5 quattro 4x4 disqe 20 origjinal S 5 gomat e Reja te gjitha i sapoardhur nga zvicra i targuar deri tetor 2020 vaj filtra motorri kambio te saponderruara ne zvicer 4 tamburo frenat t. Durrës
E shitur
Shitet audi A5, viti 2010 me nafte 2.0 S-Line, kambio manuale, ne gjendje shume te mi. Dokumentat te prer. Shitet 18.000 euro ose ndrohet me makine tjete Durrës
E shitur
Shes disqe audi a6 a5 a4 19 me gjith goma 500 e. te markes inter; action mun te perdoren edhe per pasat apo makina tjera Durrës
E shitur
Shitet audi A5 2.7 nafte viti i prodhimit 2007. ne gjendje shum te mire xhenerike dhe ne paraqitj; ; sherbimet te te sapo bera te gjitha makina ska nevoj per asgj; ; Cmimi 14000 euro Durrës
E shitur
Audi a5 manual i vitit 2009 look S-line zez me te zez ne super gjendje 300 H/P; 192.000 km me targa shqiptare 10/10 cmimi 13.000 euro pranoj dhe nderrim me shtepi ne plazh durres Durrës
E shitur
Shes ose nderroj vetem me merecedes gl Durrës
E shitur
audi a5 ne gjenje te shkelqyshme Durrës
E shitur
+ 4915751515027 vetem whatsapp nqs jeni te interesuar Durrës
E shitur
A5 2.0 quattro led para mbrapa Durrës
E shitur
ciao ragazzi vendo fantastica audi a5 ful optional: sedili tutto pelle riscaldabili e con 3 memorie di registro, navigatore-dvd-tv-usb-aux-av, cambio s tronic 7 marce piu cambio al volante. Durrës
E shitur