Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Durrës

Audi a4 1.9 nafte lekur me limit shpejtesie, gomat e reja shum ekonomike me baxha xhami, sediljet elektrike cmim i diskutush. Durrës
2 700€
I diskutueshëm
Shitet Audi A4 viti 2005 me motorr 2.0 Benzine ( jo TFSI ) motorr i thjeshte qe behet 100% me g. Makina ka kambio automatike 7 marsha para plus R, (7G Tronic) Makina eshte ne nje super gjendj. Durrës
4 800€
Shitet Audi A4 viti 2005 me motorr 2.0 Benzine ( jo TFSI ) motorr i thjeshte qe behet 100% me g. Makina ka kambio automatike 7 marsha para plus R, (7G Tronic) Makina eshte ne nje super gjendj. Durrës
4 800€
A4 automat full optional Durrës
18 900€
Audi A4 2.0 TDI (2016) sport - Diesel - Automatic; 190 hp - 150.688 km origjinale ardhur nga Belgji. pa dogane Durrës
16 500€
Taksa kualidim dhe siguracjon te paguara per 1 vite; Full servis i sapo ber vaj filtra rrip faze makina nuk ka nevoj per azgje ngaana jua; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli te. Durrës
4 300€
Shitet makine per arsyje rinovimi, motori 2.0, Nafte, kamio automatike, sedile lekure, me 7 (shtate) marrshe, letra te paguara deri ne qershor 2020, nje perdorues ne shqiperi, goma mbi 80% te reja. Durrës
5 700€
Kambio Automatike me 7 marshe, CD-Changer, Navi, Telefon me Bluetooth, Sensor parkimi, Durrës
1€
Shitet AUDI A4 AVANT; LEKUR. ME TE GJITHA DOKUMENTAT E TARGA SHQIPTARE, tapiceri lekure, gjendje super te mire Durrës
1€
Shitet Audi A4. Line fabrike me 167000 km origjinal. Makine eshte super ne gjendje dhe super ekonomik. Makina eshte ne te gjitha sherbimet e bera qe ju dimostrohet me faturat e sherbimev. Makine. Durrës
7 200€
Audi A4 1.9 TDI viti 2004 kamio automatike marshe ne timon kompjuter bordi navigator + 6 cd xhama elektrik abs esp disqe alumini + goma 70 % makina eshte super gjendje vaj filtra te sap. Durrës
3 400€
Audi A4 benzine 2.0 Tfsi km 158.000; ; Viti 2010; ; Full options si A4; ; Automat-tronic; ; Fener matrix xeno/bixeno; ; Quattro; ; Navi, dvd, aux, tel; ; Sensor gomash; ; Frena dore electric; ; Sendilje ngrohje/fryrj. Durrës
8 000€
shitet audi a4 gjendje perfekte, shum i paster si makine, nuk ka nevoje per asnje sherbim, koalidimi ne korrik, ka 3 celsa, , goma te reja te sapo vena; ; ka konsum shum te ulet; ; jashte qyteti: 4.5. Durrës
3 500€
Viti: 1999; ; Kilometrazhi: 250000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Durrës
1 600€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 129000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
10 500€
Blej makina me cmimi okazion cdo lloj makine cmimi deri 3000ero te jet me cmimi Durrës
E shitur
Shitet Audi A4 S-Line automat 2.0 TDI ne gjendje shum te mir disqe alumini xenon Kamer mbrapa sensor parkimi klima kondisoner perder origjinale n tapiceri etj Durrës
E shitur
AUDI A4.S LI. VITI 11/2005.IMPORTUAR NGA ZVICRA/2.0T. 215 MIJ. KAMBIO AUTOMATI. SENSORE PARKI. 3CEL. SALLON LEKUR + COPE SHUM TE PASTER S LI. CMIMI 5MIJ EURO ME DOGAN TE PAGU.. Durrës
E shitur
AUDI A4 2.0 TFSI (200 H) Viti: 2006; . 125.000; Me dogan te paguar; Navigator CD MP3 Aux Kompjuter Bordi Clima Tronic Kambio Manuale 6 Marsha Sensor Parkimi Mbrapa Sensor Drite dhe Shi. Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendie shume te mi. Nuk ka nevoje per asnje sherb. viti 2002; 213 000. letra per 1 vite te pagua. 1.9 naf; CEL: 0695266485 Durrës
E shitur