Njoftimet Premium

Shitja e Audi A3 në Durrës

Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
4 600€
Audi A3 s-line OKAZION- i sapo ardhur nga italia, me motorr 2.0 naft. kambjo manual. dogane e pagua. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pul. Kondicione. AB. Air Bag, 4 xhamat elektrik. Durrës
3 550€
Makina eshte e sapoardhur nga italia esht ne gjendje te shkelqyer Durrës
4 700€
Makina eshte shum ne gjendje te mir 4 goma te reja me klima te gjith sherbimet e bera motorr 2.0 nafte Durrës
3 400€
Audi A3 Automat Sensor parkimi ne gjendje shum te mir Durrës
4 999€
Audi A3 sportback; Motorr 2.0 tdi; Viti 2006; Disqe aulimin mr 17; Goma 100% te reja; Km 212 mij; Dogane e paguar Cmimi: 5300 euro disk; Nr tel: 069 97 95 888 Durrës
5 300€
Aidi A3 1.9 TDI, kambio manual, tavan xhami, 211000 km orgjinale, super gjendje motor-kambio-xhenerike top, mund ta kontrolloni te servisi juaj me i besuar, e sapo ardhur nga gjermania, me dogan. Durrës
5 200€
Audi A3 2010 Sportback 1.6 benzin gaz automatik. Impianti i sapovendosur me garanci punon 100% ne ga. 144000 km origjinal. Sediljet me ngrohje, pilot automatik, sensor parkimi para dhe mbrapa, klim. Durrës
7 200€
Audi A3 1.9 2002 ne super gjendje okazion 2250 letrat deri ne tetor te vitit 2020 ne gjendje shum te mire 160 000 kilometra origjinale, xhama elektrik kamio manuale 5 + 1, sedilje sportive m. Durrës
E shitur
Shitet A3 s, line 2.0 nafte vitit 2006 Luk S3; Ne gjendj prefekte motorrike dhe estetike; Goma te rej vaj filtra te sapo nderruara; Fener kseno, disqe 17; Cemimi 5500 dhe mundesi nderrim; te. Durrës
E shitur
Shes audi ne gjendje shum te mir esht shum i paster si makin ska nevoj per asnje sherbim cmimi 2600 Durrës
E shitur
AUDI A 3; 1.9 NAFTE; VITI 2009 dal ne qarkullim ne 2010; KAMBIO MANUALE 5 Marsha; 196447 Km origjinale me garanci; KLIMA DIGITALE; SENSOR SHIU; SENSOR DRITASH; PILOT AUTOMATIK SHPEJTSIE; DRTI. Durrës
E shitur
AUDI A 3; 1.9 NAFTE; VITI 2009 dal ne qarkullim ne 2010; KAMBIO MANUALE 5 Marsha; 196447 Km origjinale me garanci; KLIMA DIGITALE; SENSOR SHIU; SENSOR DRITASH; PILOT AUTOMATIK SHPEJTSIE; DRTI. Durrës
E shitur
Ne gjendje shume te mire; 2.0 Diesel; Viti 2007; Kambio Atomat f1; Shitet/Ndrrohet Durrës
E shitur
Ne gjendje shume te mire; 2.0 Diesel; Viti 2007; Kambio Atomat f1 Durrës
E shitur
Audi a3 2.0 sport back kamjo manuale panoramik navi te madh butona te timoni sherbimet e bera taksat te paguara per 1 vit cmimi 4700 i diskutueshem Durrës
E shitur
Shes Audi A3 me look sLine, goma te reja, me motorr 2.0 naft. kambjo manual. dogane e pagua. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pul. Kondicione. AB. Air Bag, 4 xhamat elektrik, pasqyr. Durrës
E shitur
Makina eshte me letra te paguara ne gjendje super Durrës
E shitur
Marka Audi; Forca mottorrike 2.0TDI; Lloji i kambjos Manual; Karburanti Nafte; Viti i prodhimit 2005; Kilometrat 250.000; Cmimi 3700; Nr i kontaktit + 355697556959; Pershkrim OCCASIONE Audi a3. Durrës
E shitur
AUDI A3; VITI 2007; KAMBIO MANUAL; MOTORRI 1.9 NAFTE; TE 4 GOMAT E REJA 100%; ; KM 197.000; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUA; GJENDJA E MAKINES PERFEKTE, MAKINA NUK KA NEVOJE PER ASNJ. Durrës
E shitur