Njoftimet Premium

Shitja e Audi A2 në Durrës

Shitet Audi A2 1.4 nafte e 2002,; Sapo e ardhur nga Italia, pa dogane, me dy celsa, ne gjendje te mire; Cmimi 1800 euro i diskutueshem Durrës
E shitur
me dogan te paguar e gacme per cdo lloj prove Durrës
E shitur
Okazi. Shitet Audi A2 ne gjendje perfekte me dogane te pagu. E gatshme per cdo lloj pro. Mbyllje Me antifurt me 2 celsa rezer. Cmimi 2600 Euro i diskutueshe Durrës
E shitur
E shitur
Audi 1.4 nafte ne gjendje shum te m. i mbajtur mir xhenerike motorri. Clima funksionale kilometrat 163 m. Goma te reja + dis. Dogan e paguar gati per tar. Cmimi diskutush Durrës
E shitur
Shitet audi A2 1.4 nafte shum ekonomik makina eshte me letra deri korrik makina eshte ne gjendje te mire si motorrike gjenerike makina eshte e gatshe per cdo lloje prove makina nk ka nevoje pe. Durrës
E shitur
OKAZION SAPO ARDH AUDI A2 1.4& nbsp; BENZIN& nbsp; VITI 2003 SUPER EKONOMIKE 3.5 L PER 100 KM NGJYRA E BARDH PANORAMA KOMPLET TAVANI SIPER& nbsp; & nbsp; SHUME E PASTER SI NG. Durrës
E shitur
Shitet Audi a2 1.4 naft me 3 pistona super ekonomike ne gjendje perfekte sherbime te bera vaj filtra goma 80 perqind te reja kondicioner sensor parkimi, nuk ka nevoj per asgje letrat per nje vi. Durrës
E shitur
Audi A2 1.4 benzi. 173.000km Durrës
E shitur
E sapo ardhur ne gjendje shume te mire si motorrike dhe gjenerike Durrës
E shitur
Makina eshte me dodan te paguar Durrës
E shitur
audi a2 me dogane ne gjendje te mire; ; ; cmimi 2500 euro i diskutueshem Durrës
E shitur
super ne gjendje me tavan xhami 1.4 nafte Durrës
E shitur