Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Durrës

Shitet Audi A6 pa letra ne gjendje shume te mire benzine 2.4 eshte ne gjendje pune, mund ta merni Edhe per pjese Durrës
E shitur
Audi a3 2.0 sport back kamjo manuale panoramik navi te madh butona te timoni sherbimet e bera taksat te paguara per 1 vit cmimi 4700 i diskutueshem Durrës
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike pa asnje lloj problemi shum e shpejt TUR. 4x4. selidje me ngrohje fryr. baxho xha. sedilje lekure pa asnje gervisht. Model Amerik. e pershtatshm. Durrës
E shitur
Shes Audi A3 me look sLine, goma te reja, me motorr 2.0 naft. kambjo manual. dogane e pagua. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pul. Kondicione. AB. Air Bag, 4 xhamat elektrik, pasqyr. Durrës
E shitur
Shitet Marka, Modeli: Audi Q5; Motorri: 3.0 (pa takse luksi) 272 HP - motorr SQ5; Viti: 2014; Kambio: Automatik; Lenda Djegese: Benzine; Ngjyra: Bardhe Perle; ; Opsionet: S-line, Quattro, Aud. Durrës
E shitur
Makina eshte me letra te paguara ne gjendje super Durrës
E shitur
Viti 2004 Makina eshte ne gjendje prefekte Audi tt me benzine motor 1.8 me kambj automatatike dekumenta te prera per nje vit goma te reja sendilje me ngrohje 2 celsa kilometra origjinela e perdoru. Durrës
E shitur
SUPER OKAZION AUDI A4 S-LINE DHE QUATTRO 2012 SHITET MAKINA NE SUPER GJENDJE ME TE GJITHA SHERBIMET TE KRYE. AFRO NJE MUAJ NE SHQIPERI TARGA SHQIPTARE E PERSHTATSHME PER IMPJANT GAZ. **CE. Durrës
E shitur
Audi A4 benzine gaz 1.8 pa turbo makina e 1997 ne gjendje te mir pun. Letrat deri ne janar shitet shpejt Durrës
E shitur
Marka Audi; Forca mottorrike 2.0TDI; Lloji i kambjos Manual; Karburanti Nafte; Viti i prodhimit 2005; Kilometrat 250.000; Cmimi 3700; Nr i kontaktit + 355697556959; Pershkrim OCCASIONE Audi a3. Durrës
E shitur
AUDI A3; VITI 2007; KAMBIO MANUAL; MOTORRI 1.9 NAFTE; TE 4 GOMAT E REJA 100%; ; KM 197.000; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUA; GJENDJA E MAKINES PERFEKTE, MAKINA NUK KA NEVOJE PER ASNJ. Durrës
E shitur
Shitet Audi 5 sportback me 210 mij kilometra me liber sherbimes; Makina eshte ne gjendje perfekte; Drita Led para dhe mbrapa, Sline brenda dhe jasht me sedije sport dhe mbishkrimin Sli. Kambi. Durrës
E shitur
Shitet audi a5 cabriolet full opsion sedilet sport rs5; Durrës
E shitur
Shitet audi a5 cabriolet full opsion sedilet sport rs5; Durrës
E shitur
Audi a4; Viti 2010; Motor 2.0 nafte; Km 195, 000; Kambio automatike; Euro 5; Dogana e paguar; Navigator Multifunksional, Kompjuter Bord, Clima Tronic, Tavan Panoramik, Komanda ne Timon, Feneret Le. Durrës
E shitur
E shitur
Audi A4 naft 2.0 viti 2008 dogane e paguar goma 90% mbyllje me pult 2 celesa kompjuter bordi navi clima pilot automatik sensore shiu chama elektrik pasqyra elektrike sendile elektrike vaj filtr. Durrës
E shitur
shitet aud. 6 makina esht shuper full sendilje me ngrohje navi i madh pasyra me palosje dhe me ngrohje, kamje automat tiptronic gomat 90%, ndezja me buton starti xhama te zinj, makina eshte. Durrës
E shitur
audi a4 me naft 1.9 dokumentet te paguara deri ne tetor 2020 Durrës
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera