Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Durrës

Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 30000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
7 000€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 129000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
10 500€
Audi A3 1.9 2002 ne super gjendje okazion 2250 letrat deri ne tetor te vitit 2020 ne gjendje shum te mire 160 000 kilometra origjinale, xhama elektrik kamio manuale 5 + 1, sedilje sportive m. Durrës
E shitur
Blej makina me cmimi okazion cdo lloj makine cmimi deri 3000ero te jet me cmimi Durrës
E shitur
Shitet A3 s, line 2.0 nafte vitit 2006 Luk S3; Ne gjendj prefekte motorrike dhe estetike; Goma te rej vaj filtra te sapo nderruara; Fener kseno, disqe 17; Cemimi 5500 dhe mundesi nderrim; te. Durrës
E shitur
Shitet Audi A4 S-Line automat 2.0 TDI ne gjendje shum te mir disqe alumini xenon Kamer mbrapa sensor parkimi klima kondisoner perder origjinale n tapiceri etj Durrës
E shitur
Shes audi ne gjendje shum te mir esht shum i paster si makin ska nevoj per asnje sherbim cmimi 2600 Durrës
E shitur
AUDI A 3; 1.9 NAFTE; VITI 2009 dal ne qarkullim ne 2010; KAMBIO MANUALE 5 Marsha; 196447 Km origjinale me garanci; KLIMA DIGITALE; SENSOR SHIU; SENSOR DRITASH; PILOT AUTOMATIK SHPEJTSIE; DRTI. Durrës
E shitur
AUDI A 3; 1.9 NAFTE; VITI 2009 dal ne qarkullim ne 2010; KAMBIO MANUALE 5 Marsha; 196447 Km origjinale me garanci; KLIMA DIGITALE; SENSOR SHIU; SENSOR DRITASH; PILOT AUTOMATIK SHPEJTSIE; DRTI. Durrës
E shitur
AUDI A4.S LI. VITI 11/2005.IMPORTUAR NGA ZVICRA/2.0T. 215 MIJ. KAMBIO AUTOMATI. SENSORE PARKI. 3CEL. SALLON LEKUR + COPE SHUM TE PASTER S LI. CMIMI 5MIJ EURO ME DOGAN TE PAGU.. Durrës
E shitur
Ne gjendje shume te mire; 2.0 Diesel; Viti 2007; Kambio Atomat f1; Shitet/Ndrrohet Durrës
E shitur
AUDI A4 2.0 TFSI (200 H) Viti: 2006; . 125.000; Me dogan te paguar; Navigator CD MP3 Aux Kompjuter Bordi Clima Tronic Kambio Manuale 6 Marsha Sensor Parkimi Mbrapa Sensor Drite dhe Shi. Durrës
E shitur
Shitet Marka, Modeli: Audi Q5; Motorri: 3.0 (pa takse luksi) 272 HP - motorr SQ5; Viti: 2014; Kambio: Automatik S- Tronic; Lenda Djegese: Benzine; Ngjyra: Bardhe Perle; ; Opsionet: S-line. Durrës
E shitur
Ne gjendje shume te mire; 2.0 Diesel; Viti 2007; Kambio Atomat f1 Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendie shume te mi. Nuk ka nevoje per asnje sherb. viti 2002; 213 000. letra per 1 vite te pagua. 1.9 naf; CEL: 0695266485 Durrës
E shitur
Makina e sapo ardhur; Me dogan te paguar; Ne gjedje perfekte; Kamjo manualeCilindrata 2.0; 4 goma te reja; Makina e gatshme per cfare do lloj prove; Cmimi i diskutueshem Durrës
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir. pa letra viti 2002 Durrës
E shitur
Mbyllje aktivite. Shitet banak. edhe nderri. Durrës
E shitur
Audi A6 3.0 S-LINE TDI quatro viti 2009 nuk e kap taksa e luksit (2967 c) senzore parkimi, kamera, navigation me ekran te madh DVD, mp3, bloututh c. sendilje me komanda elektrike, memori. Durrës
E shitur
SUPER OKAZION AUDI A4 S-LINE DHE QUATTRO 2012 SHITET MAKINA NE SUPER GJENDJE ME TE GJITHA SHERBIMET TE KRYE. TARGA SHQIPTARE E PERSHTATSHME PER IMPJANT GAZ. **CEL 0697752926. **Shitet AUDI A4. Durrës
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera