Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Durrës

Shitet makine per arsyje rinovimi, motori 2.0, Nafte, kamio automatike, sedile lekure, me 7 (shtate) marrshe, letra te paguara deri ne qershor 2020, nje perdorues ne shqiperi, goma mbi 80% te reja. Durrës
5 700€
Audi A3 sportback; Motorr 2.0 tdi; Viti 2006; Disqe aulimin mr 17; Goma 100% te reja; Km 212 mij; Dogane e paguar Cmimi: 5300 euro disk; Nr tel: 069 97 95 888 Durrës
5 300€
Kambio Automatike me 7 marshe, CD-Changer, Navi, Telefon me Bluetooth, Sensor parkimi, Durrës
1€
SHITET AUDI A6 FULL OPTIONS VITI 2012 S LINE 3.0 TD (a takse luks) 01.000 KM ME LIBER SHERBIMESH TE GJITHA TE KRYERA TEK AUDI RREGULLISHT, NGJYRE E ZEZE PERLA NDRYSHON SIPAS KOHES, KAMBI. Durrës
21 000€
Shitet AUDI A4 AVANT; LEKUR. ME TE GJITHA DOKUMENTAT E TARGA SHQIPTARE, tapiceri lekure, gjendje super te mire Durrës
1€
Shitet Audi A8 3.0 nafte; Viti 2007 me look S8 2009; Km 240000; Gjendja xhenerike edhe motorike shume shume e mire; Letra te paguara deri me gusht 2020; Look origjinal nga fabrik; Makina shite. Durrës
10 900€
Aidi A3 1.9 TDI, kambio manual, tavan xhami, 211000 km orgjinale, super gjendje motor-kambio-xhenerike top, mund ta kontrolloni te servisi juaj me i besuar, e sapo ardhur nga gjermania, me dogan. Durrës
5 200€
Shitet Audi A4. Line fabrike me 167000 km origjinal. Makine eshte super ne gjendje dhe super ekonomik. Makina eshte ne te gjitha sherbimet e bera qe ju dimostrohet me faturat e sherbimev. Makine. Durrës
7 200€
Audi 2.7 nafte Durrës
8 000€
Audi A3 2010 Sportback 1.6 benzin gaz automatik. Impianti i sapovendosur me garanci punon 100% ne ga. 144000 km origjinal. Sediljet me ngrohje, pilot automatik, sensor parkimi para dhe mbrapa, klim. Durrës
7 200€
Audi A4 1.9 TDI viti 2004 kamio automatike marshe ne timon kompjuter bordi navigator + 6 cd xhama elektrik abs esp disqe alumini + goma 70 % makina eshte super gjendje vaj filtra te sap. Durrës
3 400€
Audi A4 benzine 2.0 Tfsi km 158.000; ; Viti 2010; ; Full options si A4; ; Automat-tronic; ; Fener matrix xeno/bixeno; ; Quattro; ; Navi, dvd, aux, tel; ; Sensor gomash; ; Frena dore electric; ; Sendilje ngrohje/fryrj. Durrës
8 000€
shitet audi a4 gjendje perfekte, shum i paster si makine, nuk ka nevoje per asnje sherbim, koalidimi ne korrik, ka 3 celsa, , goma te reja te sapo vena; ; ka konsum shum te ulet; ; jashte qyteti: 4.5. Durrës
3 500€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
13 500€
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
23 500€
I diskutueshëm
Viti: 2012; ; Kilometrazhi: 153000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
22 000€
Audi a7 3.0 (2967cc) fundi 2011 Quattr. Mjeti eshte ne super gjendje i sapo ardhur nga Italia, Ka 245h. Makina eshte full option, me komanda ne timon, marshe F1 ne timon, navigator, Start sto. Durrës
21 900€
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 137000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
14 600€
Viti: 2018; ; Kilometrazhi: 145000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
11 500€
Viti: 1999; ; Kilometrazhi: 250000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Durrës
1 600€

Shitja e Audi në qytete të tjera