Njoftimet Premium

Shitja e Audi 80 në Durrës

Audi 80 i vitit 1983 1.6 turbo diesel ne gjendje pune shum i mbajtur, pa letra i cregjistruar Durrës
E shitur
Letra te sa po prera per 1 vit Durrës
E shitur
Shitet audi 80 1.6 nafte turbo diesel; ne gjendje shume te mire; llampa ksenon; me goma, amortizator dhe freksion te ri; letra te mbaruara; cmimi 600 i diskutueshem Durrës
E shitur
Shitet Audi '80' viti 93-94 motor 1.9 naf. xhama elektr. me letra te rregull. 4 gomat te sapo vendosu. sherbimet e be. cmimi 100000 lek i diskutueshe Durrës
E shitur
Xhama elektrik, motror 1.9 nafte, targa tr 8125 L, me letra te rregullta te paguara deri ne dhjetor 2017, 4 gomat te sapo nderrua. cmimi 1 miljon lek i diskuktueshe Durrës
E shitur
Shitet audi 80 1.9 nafte letra der ne fund te nentorit 2017 ne gjendje sh te mir i mbajtur nga nje mekanik cmim i diskutueshem Durrës
E shitur
Makina ne gjendje shm te mir Durrës
E shitur
Shitet audi 80 vitit 95 pa letra sapo jan mbyllur te iteresuarit te kontaktojn ne nr e tel 0675515855 flm Durrës
E shitur
SHES AUDI 80 I TARGUAR NE GJENDJE. TE MIRE TAKSA + SIGURACION TE PAGUAR DERI NE KORRI; ; TIMON HIDRAULIK; GJENDJA PERFEKTE; LETRA TE RREGULLTA; ; ; ; Cmimi Diskutushem Durrës
E shitur
Rimorkjator makin mimi i arsyshem Durrës
E shitur
Shitet Audi 80 1.6 benzin ne gjendje te mir letrat e sa po prera mundsi ndrrimi 800 euro cmimi i diskutushem Durrës
E shitur