Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Durrës

Sallon lekur. (Shume i paste); Disqe S-line 18 + Goma sport te rej; ; Amortizatore Spor; ; Navi i madh, Pilot automatik shpejtesie, sensor Parkimi, Kompjuter bordi, Xhama te zi origjinal, xhama. Durrës
9 500€
I diskutueshëm
Climatronic 2 zona; ; 4 xhamat elektrike; ; Sallon cope super i paster; ; Disqe alumini 16 me goma te reja; ; Pasqyra elektrike me ngrohje; ; Xhamat e pasem te erret; ; Mbyllje qendrore me pult 2 celes. Durrës
5 500€
I diskutueshëm
Klima bo zona; ; Radio AM/FM-Cd Room-Aux-Telefon; ; Komanda ne timon; ; Kompjuter board; ; Tapiceri isofix; ; Xhama elektrike; ; Pasqyra fotochromatike dhe me palosje; ; Ndricim Xenon + Led; ; Fenere me larjeAnt. Durrës
9 300€
I diskutueshëm
ondicioner dopio clima disqe alumini pasyra elektrike 4 xhama elektrik etjj. Me dogan te paguar Durrës
4 200€
Libr shrbimes. Gjendja e makines esht fantastike Durrës
11 500€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
4 600€
Audi a4 1.9 nafte lekur me limit shpejtesie, gomat e reja shum ekonomike me baxha xhami, sediljet elektrike cmim i diskutush. Durrës
2 700€
I diskutueshëm
Audi A3 s-line OKAZION- i sapo ardhur nga italia, me motorr 2.0 naft. kambjo manual. dogane e pagua. ngjyre e zeze; Makina ka mbyllje me pul. Kondicione. AB. Air Bag, 4 xhamat elektrik. Durrës
3 550€
AUDI Q7 VITI 2006/07 3.0 TDI QUATTRO (NAFT) 4 274000 ORIGJINALE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SALLON I ZI LEKURE-SENDILJE ME NGROFJE -7VENDE CD-NAVIGATOR-TEMPOMAT-TEL KLIMA MARSHE DHE OPSIONE N. Durrës
12 000€
Shitet Audi A4 viti 2005 me motorr 2.0 Benzine ( jo TFSI ) motorr i thjeshte qe behet 100% me g. Makina ka kambio automatike 7 marsha para plus R, (7G Tronic) Makina eshte ne nje super gjendj. Durrës
4 800€
Makina eshte e sapoardhur nga italia esht ne gjendje te shkelqyer Durrës
4 700€
Shitet: Audi Q5; Motorri: 3.0 (pa takse luks) Viti: 2014; Kambio: Automatik; Lenda Djegese: Benzine; Ngjyra: BARDHE; ; Opsionet: S-line, Audi Exclusive Interior, Tavan panoramik, Bang &. Durrës
23 900€
Shitet Audi A4 viti 2005 me motorr 2.0 Benzine ( jo TFSI ) motorr i thjeshte qe behet 100% me g. Makina ka kambio automatike 7 marsha para plus R, (7G Tronic) Makina eshte ne nje super gjendj. Durrës
4 800€
Makina eshte shum ne gjendje te mir 4 goma te reja me klima te gjith sherbimet e bera motorr 2.0 nafte Durrës
3 400€
Audi A6 Quattro; vit prodhimi: 04.2010 (facelif) motorr 3.0 tdi V6; kambio automat; full led; sensor parkimi; keyless go; start-stop engine; navigador GPS; klimatronic bizone; sendile elektrike m. Durrës
10 900€
Shitet Audi A6 2.4 V6 (178 kuqj/fuqi) viti 20/07/2008 kambio automatike multitronic( 7) e gjendje perfekte ne cdo detaj si ne ate motorrike xhenerike dhe estetike e ardhur nga Zvicra e PA PERDORU. Durrës
6 800€
A4 automat full optional Durrës
18 900€
Audi A 6 2007 me letra te paguara deri ne janar 2019 Durrës
7 500€
Audi A3 Automat Sensor parkimi ne gjendje shum te mir Durrës
4 999€
Shitet Audi A8, viti 2006, automatik, i ardhur kete vere nga Angli. Mjeti eshte me dokumenta angle. Ne gjendje shume te mire, i pademtuar asnjehere, shitet per arsye te mosdokumentacionit n. Durrës
7 000€
Audi A4 2.0 TDI (2016) sport - Diesel - Automatic; 190 hp - 150.688 km origjinale ardhur nga Belgji. pa dogane Durrës
16 500€

Shitja e Audi në qytete të tjera