Njoftime të tjera të ngjashme

Volkswagen Touran viti 2004, Gri, 200000km cel.355699795888 Durrës
3 800€
Fjat 1.9 naft vetem sot okazion nji lek i pa diskutushem. 0695169988 Durrës
1 000€
Shitet Caddy Maxi motor 1,9 vit prodhimi 2008,216 000 klm origjinale,i sapo ardh nga gjermania,me dogane,kondicioner,sedilje me ngrohje meshini... Durrës
6 890€
Shitet Audi A4 S.Line fabrike me 167000 km origjinale.Makine eshte super ne gjendje dhe super ekonomike.Makina eshte ne te gjitha sherbimet e bera... Durrës
7 200€
Shitet Ford Mondeo Titanium ,, viti 2008 ,, 2.0 tdci ,, kambio manuale 6 marshe ,, ne gjendje perfekte ,, full opsional ,, start stop ,, kompiuter... Durrës
4 400€
3 600€

Alfa Romeo 159 viti 2007, E zezë, 20000km

Shtuar: 8 tetor 2019, numri: 1336
Telefoni:
0675888299
Modeli: 159 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: E zezë 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Plotësuese: ABS
Disqe aliazhi
Airbags
Mbyllja qendrore 
Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTDmviti 2007kambio manuale 6+R marshesallon ngjyre bezheme komanda ne timonklima dixhitalesensore parkimisensore shiu4 goma te rejaMakina i ka te gjitha sherbimet e berame letra deri ne dhjetorNe gjendje shume te mireCMIMI 3600 EUROPer me shume info kontaktoni ne nr 0675888299

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.