Mercedes-Benz C-class viti 2003, Gri, 2.7L, 224000km

Njoftime të tjera të ngjashme

shitet makina me letra per nje vit Divjakë
2 800€
Shtuar: 21 prill 2021, numri: 114017
Adresa: Divjakë, Çerme e siperme, shfaq në hartë
Modeli: C-class 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 224000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.7 litra
Kuaj fuqi: 200 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Sistem navigimi Kontrolli i lundrimit Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Larësi i fenerëve Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike 
Përshëndetje, plotësoni formularin e mëposhtem,dhe na e dërgoni bashkë me fotot në WhatsApp (069 891 3737)

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.