Njoftimet Premium

Shitja e Daihatsu minivan / minibus në Shqipëri

SHITET MJETI DAIHATSU YVR 1.3 BENZINE NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE DHE SHUME EKONOMIK; XHAMA ELEKTRIKE, ABS, KONDICJONER; ; CMIMI I DISKUTUESHE Tiranë
E shitur
Makina eshte e importuar nga gjermania Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike eshte e ardhur nga gjermania ne 2015 me liber sherbimesh me cdo gja me dekumenta te rregullta te paguara deri me 12-5-2017 motorr 1.3. Tropojë
E shitur
Ne gjendje shumte mir Durrës
E shitur
Ne Gjendje shum te mire Durrës
E shitur
Esht ne gjendje shum te Mir nje vit ka ne shqiperi 1.3benzin Tiranë
E shitur
Letra te sapopaguara per nje vit te gjitha sherbimet e bera plus bateri e re, 1, 2 benzin, kondicioner, mund ta kontrolloni ku te do. Cmimi pak i diskutushe Tiranë
E shitur
kamiocina esht ne gjendje te mir motorrike xhenerike fuqia motorrike 650cc esht e gatshme xcdo lloj prove dhe kontrolli Durrës
E shitur

Shitja e Daihatsu në qytete të tjera