Njoftimet Premium

Shitja e Daihatsu në Shqipëri

Shitet Daihatsu cuore 1000 kubik; ; viti 2004. benzi. Tiranë
1 500€
DAIHATSU SIRIO. 2004 1.3 BENZINE 44. AUTOMAT E SAPO ARDHUR NGA ZVIC. ME TE GJITHA LETRAT E PRE. VETEM 100 MIJ KILOMET. Makina nuk Ka nevoje per asnje lloj sherbimi SHIT. Tiranë
3 500€
I diskutueshëm
Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicrra me dogane te paguar, e gatshme per cdo lloj prov; ; Te dhenat e makines: - Viti: 2005; - KM: 58000 origjinale; - Motor: 1.0 benzin; - Kamio manuale; ; . Tiranë
2 100€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.5 benzine, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit 2007, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa me pult. Tiranë
6 400€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.5 benzine + gaz landirenzo, kambio manuale, viti prodhimit 12/2009, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, radio cd, xhama + pasqyra eklektrike. Tiranë
4 000€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.0 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 11/2006, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, radio cd + usb + aux, xhama eklektrik, dy celesa, pasqyr. Tiranë
2 600€
Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje shum te mi. Te gjitha opsionet funksiona. Kondicioner, 4-xhamat elektrike, pasqyrat elektrike, antifurt fabrike, abs, esp, 4x4 gjith kohes s. Elbasan
3 300€
Daihatsu Terios 1.5 benzin-gaz 4x4 shum ekonomike ne gjendje shum te mir e paster si nga brenda dhe nga jasht te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur me liber sherbimesh nga ana estetik. Tiranë
1€
Daihatsu Terios 1.5 benzin-gaz 4x4 shum ekonomike ne gjendje shum te mir e paster si nga brenda dhe nga jasht te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur me liber sherbimesh nga ana estetik. Tiranë
1€
DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN, KAMBJO AUTOMATIKE, VITI 2007, KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE, 4X4 ME BUTON, GOMA TE REJA, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, . Tiranë
4 800€
Ne gjendje super 4x4 shum ekonomike me letra t sapo prera nuk ka nevoj per sherbim Pogradec
E shitur
Daihatsu Siri. 1.3. AUTOM; ; Me letra te prer; Cmimi 4200 Euro; E importuar nga zvicra-zyriu; Te dhenat teknike; Data e pare e regjistrim. 19/12/2005; Kilometra te pershkrua. 143 M. Tiranë
E shitur
Shes daihatsu benzin gas viti 2001 automatin ne gjendje prefekte super ekonomike dokumenta te sa po prera cmimi i diskutushem Pogradec
E shitur
Vitprodhimi 2005, benzine 1.0 shume ekonomike, 90 mije km, ne gjendje shume te mire dhe me sherbime te be. 1300 euro i diskutuesh. Durrës
E shitur
Shitet daihatsu sirion ne gjendje super pune 1.3 benzin/gaz fabrike super gjendje bejm dhe nderrime + /- diferencen Elbasan
E shitur
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.5 benzine + gaz landirenzo, kambio manuale, viti prodhimit 12/2009, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, radio cd, xhama + pasqyra eklektrike. Tiranë
E shitur
DAIHATSU SIRION 1.0 BENZINE AUTOMAT 2002; ME LETRA TE PRERA PER NJE VIT ME PESE PORTA, , , VETEM NE SWISSAUTO EXPERT Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire, me benzin dhe gaz automatikisht nga benzina kalo ne gaz; cmimi i diskutueshe Tiranë
E shitur
Shitet diatsu materia 1.5 benzin gas e pershtacme per femra ose familhe te vogel ne super gjendje eshte full optional ne llojin e saj theksoj makina eshte ne super gjendje letra per nje vit pe. Tiranë
E shitur
Shitet Daihatsu Cuore e vitit 2000. Motorr 1.0 benzin Tiranë
E shitur
SHITET MJETI DAIHATSU YVR 1.3 BENZINE NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE DHE SHUME EKONOMIK; XHAMA ELEKTRIKE, ABS, KONDICJONER; ; CMIMI I DISKUTUESHE Tiranë
E shitur

Shitja e Daihatsu në qytete të tjera