Njoftimet Premium

Shitja e Daewoo minivan / minibus në Shqipëri

Shitet daiwoo tacume 1.8 benxin gaz ne gjendje te mire pu. Shume e rehatshme, makine familjar; Taksat deri ne fund te dhjetorit 2019; Shenim gazin nuk e ka te shenuar ne le. cmimi pak. Tiranë
E shitur
Okazion deavo 1, 8 benzin ne gjendje shum te Mir motorrike dhe xhenerike, Makina shitet per arsye mosperdorimi me dogan te paguaj, , cmimi, 1800; ; ; ; ; ; ; ; ; Durrës
E shitur
shitet ose nderohet me ndonje fugon tek gome permes tratativa. makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xheneri. eshte me regjim ekonomik me kondicjoner disqe alumini 4 + 1 rezerv. Vlorë
E shitur
makine me targa dhe letra deri ne maj 2017 benzin gas makina eshte me kit freksioni te ri, te sapo vendosu Durrës
E shitur

Shitja e Daewoo në qytete të tjera