Njoftimet Premium

Shitja e Daewoo në Shqipëri

Daewoo matiz 800 benzin m e dokumenta deri n netor 2020.konsumi nk arxh. nk ka difekte esht n gjendje t mir pu. Vlorë
1 100€
Shitet Daewoo Kalos 1.4 Benzin-Gaz, 2004.3 cel. 5 port Sarandë
3 200€
Shitat makina per arsye ekonomike, gomat te 4 te reja disqe alumini, sherbimet e kryera ne koh, vaj, filtra, amortizim, esht perdorur si makin familjare, nga ana motorrike dhe xhenerike esht n. Fier
1 000€
Shitet Daewoo Matiz, ngjura g. Motori benzin, 0, 8 Lit. Viti 2002; Shume ekonomike, ideal per qytetin (ne trafik dhe ne hapesire te vogla, per ta parkuar; Easy to drive!; Makina eshte mbajtu. Tiranë
900€
Viti: 2000; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Shkodër
1 000€
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
3 400€
Viti: 2002; ; Kilometrazhi: 148000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Mali i Zi
1 590€
I diskutueshëm
Viti: 2000; ; Kilometrazhi: 100000 km Tiranë
1 100€
Makina esht me letra deri ne shkurt 2019; Esht ne gjendje shum te mir motroike dhe xhenerike; I gatshem per cdo lloj prove; Cmimi 1100 pak i diskutushem; Shitet per arsye se dua te mar nje maki. Pogradec
E shitur
Okazion!; Shitet Daewoo Matiz viti prodhimit 2004 me 118.000. Makina eshte ne gjendje te perkryer motorike, xhenerike, dhe esteti. Motori 800cc benzine, kambio manuale, xhama elektrik. Tiranë
E shitur
Shitet makina ne gjendje shum te mir me kartat te prera deri ne dhjetor Pogradec
E shitur
Shitet per mos perdorim Kavajë
E shitur
Shitet per mosperdorim Kavajë
E shitur
800 benzin me letra te paguara per nje vit Vlorë
E shitur
Daewoo Matiz, viti 2004-2005, 4 pistona, 950cc benzin, 139.000 km origjinale, air A/C disqe alumini, goma 100% ferrotat vaji filra te sapo nderruara, makine shume ekonomike, ne gjendje shum t. Kavajë
E shitur
Shitet Daewoo Matiz 800cc benzin ne gjendje shum te mir nga xhenerike ashtu dhe motorrike e targuar per her te par me dekumenta te paguara deri ne shtato. Makina shitet per arsye mos perdorimi. Fier
E shitur
Gjendje shume e mire Korçë
E shitur
daewoo matiz nuk esht perdorur shum ne shqiperi me letra te paguara deri ne shkurt 2019 me te gjitha sherbimet te bera me air te kondicionuar shum ekonomike motorri 800 cc ose nderrohet me maki. Vlorë
E shitur
Shitet makina ne gjendje shum te mir me taksa te paguara deri 1 shkurt 2019 cmimi 1100 euro Pogradec
E shitur
Shitet Daewoo Matiz 800cc makina eshte ne gjendje shum te mir nga ana xhenerike ashtu dhe motorrike makina nuk ka asnji lloj problemi mund ta kontrolloni ku te don. Shitet per arsye mosperdorim Fier
E shitur

Shitja e Daewoo në qytete të tjera