Njoftimet Premium

Citroen Xsara ne shitje në Shqipëri

Citroen Xsara e 1999 motorr 1.9 nafte kondicioner manuale dok te rregullta deri ne janar ka te prishur pompen e idaulikut te timon. Tiranë
700€
Citroen Xsara 1999 1.9 nafte dok te rregullt deri ne fund te janarit 2020 ka te prishur pompen e idraulikut te timonit shitet se nuk e perdor makina eshte e Paster jash dhe bren. Tiranë
E shitur
Shitet Citroen Xsara per arsye mosperdori. Tiranë
E shitur
Shitet citroen xara viti 1998 ne gjendje shum te mire benzine motor 1.6 dokumentat per nje vit te paguara gjithe sherbimet e kryera ne koh. Shitet per arsye mos perdorim. Nr kontakt. Korçë
E shitur
Citroen Xsara 1.9 nafte HDI ne gjendje te mire pune, komanda ne timon, xhama elektrik, kondicioner funksional e. Makina ka nevoje per sherbime te vogla esteti. Per me shume cel ne 0696171256 Tiranë
E shitur
Makina esht me dekumenta te rregullta dje jan prer motor 1, 6 benzin per me teper na kontaktoni shitet per arsye familjare esht gjendje super Elbasan
E shitur
Makina esht me dekumenta te rregullta dje jan prer motor 1, 6 benzin per me teper na kontaktoni shitet per arsye familjare esht gjendje super Elbasan
E shitur
Shitet Citroen xsara cupe, benzin 1.4, viti 2000, letrat sapo te prera deri ne shtator 2020. Te gjitha sherbimet e bera, per me shume info 0695697015 Berat
E shitur
shitet makina me te gjitha sherbimet e bera ne kohe e gatshme per cdo'lloj prove Tiranë
E shitur
Shitet Citroen Xsara 1.4 benzin, pa letra e paster mbrenda jasht disqe alumini, nuk ndizet Elbasan
E shitur
shitet citroen 2001 naft ne gjendje te mir pune letra gjer n gusht Durrës
E shitur
Citron Xsara 1999 1400 benzin shitet per pjes 2 dye Elbasan
E shitur
Shit. Citro. Xsa. Viti 2000.Naft shum nxehje te mire shum e paster shum ekonomik. Me kondision. Gomat 90 % te reja te gjitha sherbimet e kryr. Mundesi nderrimi me golf 4 me benz 203 esh. Kukës
E shitur
Citroen motor 1400 benzine Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mire motorike, xhenerike po ashtu dhe estetike te gjitha sherbimet e kryera motor 1.6 xhamat e pare elektrike kartat dhe siguracionin deri ne fund qersho. Cmimi. Korçë
E shitur

Citroen Xsara

Citroen Xsara është një makinë kompakte me rrota aktive të përparme që është prodhuar nga viti 1997 deri në vitin 2006. Këto makina janë bërë në uzina në Francë, Spanjë dhe Kinë. Xsara iu ofrua blerësve me karroceri: hatchback me tre dyer, hatchback me pesë dyer dhe universal. Si rezultat i ristilizimit të vitit 2000, Xsara pati ndryshime të dizajnit të jashtëm, interier të ri dhe suspension të përmirësuar. Kjo makinë ishte e pajisur me motorë benzine 1.4, 1.6, 1.8 dhe 2.0 litra, me një kapacitet prej 75 deri në 135 kuaj fuqi, kurse versioni më i fuqishëm ishte Xsara VTS me një motor 2.0 litra me kapacitet 165 kuaj fuqi. Gjithashtu në këtë gamë ishin motorët me naftë me vëllim prej 1.4, 1.9 dhe 2.0 litra me një kapacitet prej 68 deri në 110 kuaj fuqi. Për disa versione, kambio automatike me katër shpejtësi u ofrua si një alternativë ndaj kambios mekanike me pesë shpejtësi. Prodhimi i Hatchback-eve përfundoi në vitin 2004, por universal-ët u prodhuan deri në vitin 2006. Janë prodhuar gjithsej 3,343,000 kopje të Citroen Xsara.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen Xsara
Pamje anësore Citroen Xsara
Pamja e pasme e Citroen Xsara

Shitja e Citroen në qytete të tjera