Njoftimet Premium

Citroen Xsara Picasso ne shitje në Shqipëri

Citroen xsara Picasso 1.9 tdi nafte letra te paguara deri ne maj 2020 Fier
E shitur
Citroen xsara Picasso 1.9 tdi nafte letra te paguara deri ne maj 2020 Fier
E shitur
Shitet citroen picasso 1.6 benzine teper ekonomike vit prodhim 2006 me 175835 km e veta orgjinale makina esht ne gjendje perfekte me sherbimet te gjith te bera vaj filtra rrip motorri goma te rej. Kavajë
E shitur
Shitet citroen picasso 1.6 vit prodhim 2006 makina eshte ne super gjendje shum e paster sapo ka ardhur nga italia me te gjith sherbimet e bera me dogan tpaguar 0685963086 Kavajë
E shitur
Shitet 1.6 hdi, 108 kf, klima elektonik, 2 celsa, 4 xhama elektrik, Abs, Esp, Asr, 4 Airbag, , kompiuter bordi, tempoma (ilot automati) timon hidraulik, komanda ne timon, disqe alumini R15, senso. Tiranë
E shitur
Shitett citroen picasso 1.6 benzine vit prodhim 2006 me cdo sherbim te ber vaj filtra goma te reja rrip motorri makina eshte ne seperrr gjendje shum e mbajtur sapo ka ardhur nga italia nr kontak. Kavajë
E shitur
Shitet Citroen Picasso 1.6 benzin gaz impjant i montuar ne fabrik makin ju kan ber te gjitha sherbimet 4 goma te reja sapo jan montuar 2.300 i diskutushem tel: 0675756615 Tiranë
E shitur
Shitet citroen picasso 1.6 benzine vit prodhim 2006 makina esht ne gjendje shum te mir pune sapo ka ardhur nga italia me dogan tpaguar nr 0685963086 Kavajë
E shitur
Shitet Citroen Xsara Picaso, Viti 2002, I Ardhur nga Zvicra, pak i perdorur ket; Me impiant Gazi Landirezo (nder me te mire) Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. Sherbimet e sap. Elbasan
E shitur
okazion; vetem per pak dite ky cmim se kam gjetur tjeter makine; Shitet Citron xsara Picasso; Fuq. 2000cc; Kamio automatike; Karburan. Benzine + Gas LPG; Full Extra Ka goma dimerore te reja. Korçë
E shitur
Shitet citroen picasso 1.6 benzine makina esht shum e mbajtur me sherbimet e bera qe te gjitha ne itali e pershtatur per impiant gazi makina sapo ka ardhur nga italia me dogan tpaguar Kavajë
E shitur
Motorri 1.6 Benxin gas didital nga Fabrika euro 4. E sapo targuar dok per nje v. Ne gjendje perfek. Xhamat psqyra elektri. Hapje mbyll. Me pu. Airbeg shoferi + pasagjeri goma 90% bater. Fier
E shitur

Citroen Xsara Picasso

I prezantuar në vitin 1999, compact van Citroen Xsara Picasso u krijua në platformën e hatchback-ut Xsara. Xsara Picasso fillimisht ishte i pajisur me motorë benzine 1.6 litra (kapacitet 90 kuaj fuqi) dhe 1.8 litra (kapacitet 117 kuaj fuqi). Pati edhe një modifikim me një motor nafte 2.0 litra me kapacitet 90 kuaj fuqi. Në vitin 2003, u shfaq versioni me motor benzine 2.0 litra me kapacitet 135 kuaj fuqi dhe me kambio automatike. Vlen të përmendet se pjesa tjetër e modifikimeve të Xsara Picasso ishte e kompletuar vetëm me kambio mekanike. Citroen Xsara Picasso u prodhua në uzina, si në Francë, Spanjë, Brazil, Egjipt dhe Kinë. Ky compact van ishte shumë i kërkuar tek blerësit. Edhe me prezantimin në vitin 2006 të compact van-it më modern C4 Picasso, modeli Xsara Picasso u prodhua edhe për disa vite të tjera. Janë prodhuar gjithsej 1,700,000 nga këto compact van.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen Xsara Picasso
Pamje anësore Citroen Xsara Picasso
Pamja e pasme e Citroen Xsara Picasso

Shitja e Citroen në qytete të tjera