Njoftimet Premium

Citroen Nemo ne shitje në Shqipëri

Shes citroen nemo 1.4 naft i 2008 me letra te paguara deri maj 2020 ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi Fier
3 500€
Shitet citroen nemo 1.4 nafte 2009 e sapo targuar dokomentat deri ne nentor te 2020 eshte gatshme per cfar dodhoj prove Durrës
E shitur
Shitet Citron Nemo viti 2011 1.4 nafte manuale i ardhur nga Franca ne gjendje perfek. Tiranë
E shitur
Citroen nemo 1.3 nafte eco mode (fiket dhe ndizet vete ne trafik) viti 2010 kamio manuale shume ekonomik, kondicioner xhama elektrik, gjendje shume e mire, 279000 k; ; ; ; Tag injor; Caddy pick u. Tiranë
E shitur
Shes citroen 1.4 naft viti 2008 me letra deri ne maj 2020 ne gjendje shum te mir shitet per arsye mosperdorimi cemimi 3 500euro kilometrat origjinale i diskutushem Fier
E shitur
Shitet Citron Nemo viti 2011 1.4 nafte manuale i ardhur nga Franca ne gjendje perfek Tiranë
E shitur
Citroen Nemo vini 2010, kushton 3600 me dogan te paguar, cmimi I diskutueshem Elbasan
E shitur
Shes citroen nemo 1.4 hdi ne gjendje shum te mir teknike dhe optike gomat e mira hjamat me rrym e sapo ardhur nga gjermania per me shum kontaktoni ne nr 044124011 049124011 si dhe ne viber +. Tiranë
E shitur
citroen nemo 1.4 hdi e 2009 me targa te reja te tera te paguara vaj filtra dhe rrip fare te bera para pak kohesh makina nuk ka asnje problem esht ne gjendje te mire; Teper ekonomike; kondicioner. Fier
E shitur
Shitet citroen nemo 1.4 naft viti 2010 me kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per 1 vit Vlorë
E shitur
Citroen nemo 1.4 naft viti 2010 me kondicioner me letra te paguara per nje vite ne gjendje shume te mir Vlorë
E shitur
Shitet Citroen Nemo 2010 i blere me 0km ne 2013 te AutoFranceAlban. Motorr 1.4d, konsumon 3.9l per 100. Makina ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike, eshte e gatshme per cdo lloje pro. Tiranë
E shitur
shitet Citron Ne. viti 2010. dokumenta te pagua. 1.2benzi. makina esht ne gjendje shum te mir. cmimi 4300 euro pak i diskutushem Vlorë
E shitur
Citroen Nemo, 2010; . C.: 0696515292; ; Motor. 1.4 nafte; Kam. Manuale; Ftoh. Kondicioner; Viti i prodhim. 2010 Vlorë
E shitur
Citroen Nemo; 0696515292; ; Motor. 1.4 nafte; Kam. Manuale; Ftoh. Kondicioner; Viti i prodhim. 2010; ; Me Dogane e sapo ardhur; ; 0696515292 Vlorë
E shitur

Citroen Nemo

Citroen Nemo është një automjet komercial kompakt që është prodhuar në Turqi nga viti 2007 deri në vitin 2017. Nemo është krijuar nga kompania turke Tofas, e cila është bashkëpronare e kompanisë italiane Fiat. “Binjakët” e Nemo janë makinat: Fiat Fiorino dhe Peugeot Bipper. Ky automjet komercial kompakt me një gjatësi prej 3.86 metrash iu ofrua klientëve në tre versione: furgon mallrash, version mallrash-pasagjerësh dhe minibus pasagjerësh. Citroen Nemo ishte i pajisur me motorë benzine 1.4 litra (73 kuajfuqi), si dhe motorë turbodiesel 1.3 litra (68 kuajfuqi) e 1.4 litra (75 kuaj fuqi). Kambio: mekanike me pesë shpejtësi ose robotike. Tregu kryesor i shitjeve për këtë model ishte Turqia dhe vendet evropiane. Nemo është bërë popullor për shkak të funksionalitetit të lartë dhe përmasave të saj të vogla, e cila është shumë e përshtatshme për përdorimim komercial të makinës në mjedise urbane.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen Nemo
Pamje anësore Citroen Nemo
Pamja e pasme e Citroen Nemo

Shitja e Citroen në qytete të tjera