Njoftimet Premium

Shitja e Citroen minivan / minibus në Shqipëri

Citroen Picaso 1.6 Diezel Automat VP 2008 KM 198000 Me Liber Sherbimesh Makina Disponon Drita Mjergulle Dhe Led Krom Line Goma Te Rea Pasqyra Me Palosje Klima Zone Timon F1 Perde Origjinale MP3 Au. Elbasan
4 900€
Citroen xsara Picasso 1.9 tdi nafte letra te paguara deri ne maj 2020 Fier
E shitur
Shitet citroen berlingo viti 2001, benzin-gaz teper ekonomi. Siguracio ni deri ne 20 shtator 2020 ndersa taksa dhe kualidim i ka deri ne dhjetore 2019. Makina eshte ne gjendje shum te mir pun. Tiranë
E shitur
Shitet citroen berlingo viti 2001, benzin-gaz teper ekonomi. Siguracio ni deri ne 20 shtator 2020 ndersa taksa dhe kualidim i ka deri ne dhjetore 2019. Makina eshte ne gjendje shum te mir pun. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje shume te mir. Motorr 1.9 nafte shume ekonomik dhe i fuqishem per pesha!Me kondicioner! Ka 120 mij. Letrat dhe siguracioni i kane mbaruar ne shtator 2019. Cmimi 1350. Tiranë
E shitur
Shitet Citroen C4 Grand Picasso me 220 mij km origjinale me liber sherbime. Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe i ka te gjitha sherbimet e be. Ne gjendje perfeke. Mund te perdoret si 4 + 1. Tiranë
E shitur
Citroen Jumpy vitprodhim 2006, 1.9 Nafte (teper ekonomik) kambio manu. Makina disponon xhama elektrik (me buton) dhe ventilat. Eshte teper e rregullt dhe ne gjendje shume te mire pune m. Tiranë
E shitur
CITROEN C 4 GRAND PICASO1.6 NAFTE VITI P 2007 AUTOMATIK TIPTRONIK KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT DISQE ALUMINI SEDILE ELEKTRIKE ME NGROHJE ESP ABS 12 AIRBAG TEL ME RADIO CD DOGANE NG. Tiranë
E shitur
Makina ne gjendje te shkelqyer E ardhur nga italia me dekomenta te paguara deri ne fund te nentorit 2016 Durrës
E shitur
Citroen Xsara Picas. E ardhur nga gjermani. Me letra te paguar. Motorr 1.6 naf. Ne gjendje shum te mi. Cmimi 2600 Euro i disktueshe. Kavajë
E shitur
CITROEN Xsara Picasso; 1.6 Nafte; Viti 2006; Me 186000 Kilometra; E sapo ardhur me dogane te Paguar; 4 goma te reja; Kondicioner; Me sherbime te bera ne Itali Durrës
E shitur
Shitet citroen c4 me naft 1.6 naft ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike disqe alumini goma te mira sensor parkimi xhama elektrik pasqyrat me buton pilot automat butona ke timon. Fier
E shitur
Autovetura 7 vende te cmontueshme lehtesis. Te perfshira ne cmim keni edhe 5 sedilje rezerve ne gjendje sup. siguracioni eshte prere ne itali dhe eshte i vlefshem deri ne daten 18 shtato. Durrës
E shitur
Me letra te paguara deri ne dhjetor te 2018 dhe ne gjendje te mir Lushnjë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir; Motorri 1.6 benzin + impjant gazi digital; Impjanti ka 1 muaj qe esht vendosur; Shitet per arsye emigrimi Fier
E shitur

Shitja e Citroen-it në Shqipëri. Historia e kompanisë

Citroen

Citroen-i është një kompani e njohur franceze që prodhon makina për konsumatorin masiv. Kjo markë, qysh në fillim, u fokusua te shoferi i thjeshtë, të cilit nuk do t’ ia mbante xhepi për të blerë një mjet transporti shumë të shtrenjtë. Por në rastin e Citroen-it çmimi i arsyeshëm dhe demokratik nuk do të thotë se makina është bërë nga pjesë të lira dhe është e pasigurt në përdorim. Përkundrazi, modelet e Citroen-it janë shembuj të makinave cilësore me çmime të arsyeshme për njerëz të zakonshëm.

Shumë inovacione të prodhuesve të Citroen-it janë bërë revolucionare në industrinë e automobilave. Makina e parë me karburant Diesel erdhi nga konvejeri i këtij koncerni francez. Megjithëse Citroen-i ka përjetuar shumë tronditje në rrugën e formimit të vet, sot mund të thuhet me siguri se kompania ka zënë rrënjë të forta në terrenin e automjeteve për klasën e mesme. Makinat e kompanisë franceze kanë linja të qeta, dizajn të bukur modern, i cili i dallon nga makinat e tjera në rrugë. Një avantazh tjetër i automjeteve të kësaj marke është se kompania është shumë e ndjeshme ndaj çështjeve të mjedisit dhe të gjitha makinat e saj minimalisht ndotin ajrin dhe dëmtojnë mjedisin.

Shitja e Citroen-it në Shqipëri

Citroen

Në tregun shqiptar të makinave, Citroen-i erdhi kohët e fundit dhe menjëherë u vendos në të. Dhe jo më kot, sepse pamja e tij elegante dhe pajisjet e mira teknike, së bashku me çmimin jo shumë të lartë, e bënë atë tërheqës në sytë e dashamirësve të makinave. Përveç guaskës së bukur, makinat e Citroen u ofrojnë udhëtarëve dhe shoferit siguri maksimale në rrugë. Kjo meritë vlerësohet veçanërisht në vendet me serpentina malore të thikëta .

Citroen-i reagon me ndjeshmëri në prekjen e timonit, ka një lëvizje të qetë dhe nënvarë të lartë. Edhe në rrugët e paasfaltuara, nuk do të ndjeni diskomfort kur udhëtoni në distanca të largëta dhe të afërta. Gjenerata e re e makinave Citroen përfshin modele të fuqishme dhe të rehatshme për njerëzit. Në site-in tonë ka variante të shkëlqyera makinash të markës francize, që do të përmbushin pritshmëritë e të gjithë shoferëve.

Shitja e automjeteve të përdorur Citroen në Shqipëri

Citroen

Tregu i makinave të përdorura në Shqipëri është mjaft i gjerë dhe kushdo që dëshiron mund të gjejë pa vështirësi një variant të pranueshëm. Nëse nuk keni mundësi apo dëshirë për të blerë një makinë të markave luksoze, që janë mjaft të shtrenjta, atëherë opsioni ideal për ju mund të jetë një makinë Citroen. Nga pamja e jashtme duket më se e denjë, ka karakteristika të shkëlqyera teknike, është e pajisur me një numër të madh komponentësh të kualitetit të lartë, gjë që e bën shumë të sigurt.

Makina është krejtësisht e përshtatshme për përdorim familjar, pasi ka hapësirë të brendshme dhe bagazh të madh. Mirëmbajtja e makinave Citroen, riparimi dhe eliminimi i defekteve nuk do t'ju kërkojnë të bëni investime të mëdha. Ato janë të thjeshta, shumë të qëndrueshme dhe rrallë dalin jashtë përdorimit. Cilësia e këtyre makinave vërtetohet edhe nga fakti se ato janë fituese të nominimeve të ndryshme për çmimin e automobilëve "Boria e artë", duke u përfshirë edhe në nominimin «Automjeti kompakt». Nëse deri tani nuk ishit njohur me përfaqësuesin e industrisë franceze të makinave, tani është koha e duhur për t'i kushtuar vëmendje kësaj marke me një histori të gjatë dhe një qasje revolucionare për krijimin e produktit të vet.

Shitja e Citroen në qytete të tjera