Njoftimet Premium

Citroen Jumpy ne shitje në Shqipëri

CITON JUMPY - 2.0 TDI - FRIGORIFERIK 0* - GJENDJE SHUME E MIR. SHUME E PERSHTATSHEME PER PUNE; ; SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, ME DOGANE TE PAGUAR !! 069 246 0595 Tiranë
E shitur
Citroen Jumpy vitprodhim 2006, 1.9 Nafte (teper ekonomik) kambio manu. Makina disponon xhama elektrik (me buton) dhe ventilat. Eshte teper e rregullt dhe ne gjendje shume te mire pune m. Tiranë
E shitur
CITON JUMPY - 2.0 TDI - FRIGORIFERIK 0* - GJENDJE SHUME E MIR. SHUME E PERSHTATSHEME PER PUNE; ; SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, ME DOGANE TE PAGUAR !! 069 246 0595 Tiranë
E shitur
CITON JUMPY - 2.0 TDI - FRIGORIFERIK 0* - GJENDJE SHUME E MIR. SHUME E PERSHTATSHEME PER PUNE; ; SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, ME DOGANE TE PAGUAR !! 069 246 0595 Tiranë
E shitur
E shitur
Mjeti eshte ne gjendje shkelqyeshme ngjyra blu motorr 200cc nafte kambio manuale Berat
E shitur
Mjeti eshte ne gjendje perfekte Berat
E shitur
Mheti eshte ne gjendje perfekte Berat
E shitur
Ne gjendje shume te mire pun. Makina eshte shume ekonomike dhe e mirembajtu. Ngjyra B. vendet 2 + 1; Dokumentacion te rregullt; . Ka Vetem pake dite ka qe e kam sjelle nga gjermania duhe. Gjirokastër
E shitur
pjese per citroen jumpy gjithasht edhe per Fiat Scudo 2006 Shkodër
E shitur
Citroen Jumpy, prodhim i Tetorit 2009; ; 6500 euro Pa dogan; ; Cmimi i diskutueshe; ; Kontakt - + 39 327 713 45 16 Fier
E shitur
Citroen jumpy 1.9me klim; Gjamat me rrym (elektri) Dizel qmimi 3300; Regjistrim ka 6 muj met; 11.11.2016 i del; Kerrin edhe muni me pa; Gjendet ne suharek per ma shum; 044384993; 044183663 Tiranë
E shitur
Citroen jumpo 1.9 viti 2005 me klim gjamat me rrym kerri gjendet ne suharek per ma shum nr 049242527; 044183663 Tiranë
E shitur

Citroen Jumpy

Automjeti komercial Citroen Jumpy u prezantua për publikun e gjerë në vitin 1994. Ky model, i zhvilluar në bashkëpunim me Fiat, është prodhuar në një uzinë në Francë. Në të njëjtin vend u bënë gjithashtu makinat e ngjashme: Fiat Scudo dhe Peugeot Expert. Klientëve iu ofruan versionet Jumpy të pasagjerëve dhe ngarkesave. Kjo makinë ishte e pajisur me motorë benzinë me vëllime ​​1.6 litra dhe 2.0 litra, si dhe me motorë nafte me vëllime 1.9 dhe 2.0 litra. Në vitin 2004, Jumpy u ristilizua, si rezultat i të cilit karakteristikat teknike u ndryshuan pak. Në vitin 2007 filloi prodhimi i gjeneratës së dytë të modelit. "Binjakëve" të Jumpy nën markat Fiat dhe Peugeot, iu shtua një makinë tjetër - Toyota ProAce. Gjenerata e tretë e modelit Citroen Jumpy u prezantua zyrtarisht në vitin 2016. Jumpy i ri është i disponueshëm në tre variante karrocerie të gjatësive të ndryshme. Në varësi të variantit, pesha totale e makinës varion nga 2,5 në 3,0 ton, kurse kapaciteti mbajtës varion nga 600 në 1200 kg.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen Jumpy
Pamje anësore Citroen Jumpy
Pamja e pasme e Citroen Jumpy

Shitja e Citroen në qytete të tjera