Njoftimet Premium

Citroen Jumper ne shitje në Shqipëri

Shitet kamionin 7 vendesh me letra gjermane Kamionini ndodhet n Berdic t mes Shkodër
E shitur
karrotrec euro 5 viti 2010 Lushnjë
E shitur
Citroen Jumper i vitit 2007. Me te gjitha sherbimet e bera dhe shume e past. Nuk ka asnje difekt dhe nuk eshte perdorur ne shqiperi fa. Shitet per arsye mosperdori. Cmimi 4800 i disk os. Shkodër
E shitur
Shes fugon tranzit 1.9 nafte viti 2007 me letra te paguar. 130.000 km origjina. fugoni eshte perdorur shun pak ne shqiper. me dogan te paguar e te gjitha sherbime. cmimi 5200 i duskutushe Shkodër
E shitur
Furgon mallrash, eshte ne gjendje te shkelqyer, me te gjitha sherbimet e bere dhe kilometrat origjina. Ska nevoj per asnje sherb. E ardhur nga gjermania dhe nuk eshte perdorur ne shqipe. Shkodër
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te m. E sapo ardhur nga gjerman. Motorr 2.5tdi eshte shum ekonomi. asnje problem nga pjeset motorrike dhe xheneri. I gatshem per cdo pro. Cmimi i diskutueshem Lushnjë
E shitur
pa dogane cmimi i dikutushem Berat
E shitur
shitet furgon citroen viti 2005 makina motor 2.0 nafte eshte ne gjendje shum te mir si motorike ashtu dhe gjenerike me kondicjon. letra sa jan ber nbarojn ne gusht te 2018 eshte e bler me 0 k. Tiranë
E shitur
Shitet urgje. Cmimi i diskutuesh. Makina nuk ka asnje difekt gati per cdo pro. E ardhur nga Gjerman. Ndrrohet me makin tjeter + /-diferencen Shkodër
E shitur
Motorr 2.2; 100.000 km; Viti 2008; Gjendje te mir Durrës
E shitur
Shes Citroen ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike, e gatshme per cdo lloj prove, e sapo targuar dhe me letra per nje vit, shum ekonomike, shitet per arsye mosperdorimi Kavajë
E shitur
Shitet per arsye mos perdorimi n gjendje perfekte; Gati per cfardo lloj prove; Me sensor parkimi; Cmimi pak i diskutushem Durrës
E shitur
Citroen jumper 3.5 ton 1450kg ngarke.. gjitha serviset te bera makina nuk perdoret ne shqiperi perdoret vetem per transport jasht shtetit gjendja eshte super prefekte letrat jane te pagua. Tiranë
E shitur
Makina sa ka ardhur nga Zvicra, hapje mbyllje me pult, xhama dhe pasqyra elektrike, pesha mbajtese 1490 kg me sherbime te bere Tiranë
E shitur

Citroen Jumper

Citroen Jumper është një automjet komercial që prodhohet në disa modele karrocerie. Historia e furgonëve Citroen fillon në fund të viteve 40 të shekullit të kaluar. I pari prej tyre u bë në bazë të makinës 2CV. Kapaciteti mbajtës i tij ishte 250 kg. Nga viti 1947 deri në 1981, u prodhua një furgon tjetër i serisë "H". Mbi bazën e tij, u krijuan automjete me qëllim të veçantë: për policinë, shërbimin zjarrfikës dhe ambulancën. Në vitin 1974, së bashku me kompaninë Fiat, u krijua automjeti komercial C35, i cili shërbeu si një prototip për ato furgona që po prodhohen sot. Kapaciteti mbajtës i tij ishte 1885 kg. Në vitin 1994, Citroen Jumper legjendar doli në shitje. Në vitin 2006, në Itali filloi prodhimi i gjeneratës i së dytë të Jumper-it, kurse në 2014 u krye restyling. Jumper në konfigurimin bazë është i pajisur me një motor turbodiesel 2.2 litra me kapacitet 130 kuaj fuqi dhe kambio manuale me gjashtë shpejtësi.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen Jumper
Pamje anësore Citroen Jumper
Pamja e pasme e Citroen Jumper

Shitja e Citroen në qytete të tjera