Njoftimet Premium

Citroen Evasion ne shitje në Shqipëri

Autovetura 7 vende te cmontueshme lehtesis. Te perfshira ne cmim keni edhe 5 sedilje rezerve ne gjendje sup. siguracioni eshte prere ne itali dhe eshte i vlefshem deri ne daten 18 shtato. Durrës
E shitur
Okazion shes sharon n gjendje perfekte Pogradec
E shitur
2.0 nafte e vitit 2000 manual; 273000 km origjinal; Gjendja teknike shum e mir dhe sht makin kursimtar; Taksat e paguara deri 17.08.2018; Shitet pr arsye mosprdorim Tiranë
E shitur
Shitet citroen evasion nafte kamio manuale me dokumenta te rregullta 6 + 1 vende makina eshte ne gjendje te mir matorrike dhe gjenerike per me shum info: 0685963849 Tropojë
E shitur
Citroen evasion, lenda djegese nafte 1.9 cubik, kamjo manuale ne kroskot, dyer e pasme me shine, viti i prodhimit 99, condicioner, xhama elektronik, pasqyra elektronike, Makina eshte ne gjendj. Shkodër
E shitur
vetura eshte ne gjendje te mir esht me tabela te slovenis vetura esht shum e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht ka klim ka fellne esht benzin ne vetur nuk ka nevoj me investu asgje normal perve. Durrës
E shitur
Makina super e mbajtur vetem nga nje pronar nje dor qe e perdor sherbimet te gjitha te bera mund ta kontrrolloni ku te doni dhe si te doni Durrës
E shitur
vetura eshte ne gjendje te shkelqyer viti i prodhimit 98 2.0 benzin et. vetura posedon; klim, gjamat me rrym, fellne, baterin e mir, kyk per rimorkio dhe i ka gjasht ulse et. Bajm ndrri. Kukës
E shitur
ne gjendje perfekte motorrike dhe estetike me dokumenta eshte 4 + 1.makina shitet per arsye mos perdurimi ose e nderroj me nje makin te vog. e gatshme per gjdo dhoj prove me te gjitha dokunenta. Shkodër
E shitur

Citroen Evasion

Minivan Citroen Evasion filloi të prodhohej në Francë në vitin 1994. Kjo makinë u krijua si pjesë e një sipërmarrjeje të përbashkët midis PSA dhe Fiat, "binjakët" e saj ishin modelet: Fiat Ulysse, Lancia Zeta dhe Peugeot 806. Në Evasion ishin instaluar motorët me benzinë: 1.8 litra (99 kuaj fuqi), 2.0 litra (121 kuaj fuqi) dhe 2.0 litra Turbo (147 kuaj fuqi). Në vitin 2000, të gjithë këta motorë u zëvendësuan nga një motor i ri dy litërsh me kapacitet 132 kuaj fuqi, bashkë me të cilin ishte e mundur të porositej një kambio automatike me katër shpejtësi. Ky minivan ishte gjithashtu i pajisur me motorë turbodiesel: 1.9 litra (90 kuaj fuqi) dhe 2.1 litra (109 kuaj fuqi). Pas vitit 2000, Evasion filloi t'u ofrohet klientëve me motor diesel të ri 2.0 HDi me kapacitet 109 kuaj fuqi. Në 2002, prodhimi i Citroen Evasion u ndërpre.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen Evasion
Pamje anësore Citroen Evasion
Pamja e pasme e Citroen Evasion

Shitja e Citroen në qytete të tjera