Njoftimet Premium

Citroen C8 ne shitje në Shqipëri

Makina ka gjob te papaguar ne gjendje normale dyert mbrapa kan probleme te vogla me shinen per me shum info kontaktoni Durrës
E shitur
Eshte ne gjendje pu. Ka problem me dye. Cmimi duskutohet Kavajë
E shitur
Citron c8 viti 2006 2.0 nafte, 7 + 1, ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike, shitet per arsye emigrimi, letrat te paguara deri ne gusht, cmimi 5000 euro i diskutushem Durrës
E shitur
Makina esht ne gjendje prefekte ska nevoi per as nje gje esht gati per cdo dhoi prov; Makina esht 7 vendeshe makin familjare esht dhe komode Durrës
E shitur
shitet c8 gjendaja shume e mire Kukës
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. kilometrat real (90 00) e liber servi. full elektronic + cli. makina eshte 7vendes. eshte me dogane te pagu. (2.2 disel hdi c) Goma michelin te rej Shkodër
E shitur
Citroen c8 full opsion i sapo ardhur me dogan te pagu. Sensor parkimi komando ne timon bagazhier, drita kseno me dopio klima dy dyer ansore sedile me ngrohje na. Eshte ne gjendje te perkrye Durrës
E shitur
Shitet Citron C8, 6 + 1. vit prodhimi i 2004 me nafte motor 2.2. Me targa Shqiptare dhe dokumenta te paguara deri ne Tetor 2017. Makina eshte me dyer, pasqyra dhe xhama elektrike, ne gjendj. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xheneri. Hapje dyersh me pu. Sedilje me ngroh. Dyert mbrapa elektroni. Sensor parki Tiranë
E shitur
E sapo ardhur nga italia ne gjendje te shkelqye Durrës
E shitur
E shitur
citroen C8; viti 2003, dokumenta te paguara deri ne nentor, motor 2000 nafte, ne gjendje perfekt. gati per cdo prov. cmimi 3500 euro i diskutueshem; Durrës
E shitur
Citroen C8 Hdi Nafte; Klimatronik; Radio cd; Bixenon dritat; 7 Ulse sedilje; Me liber servisi te gjitha ne servis te autorizuar; Rypin e motorit te ndruar ne citroen; Kilometrazha me garancio. Tiranë
E shitur
Prodhim i vitit 2004, me motor 2.2 HDI naf. Me 200.000. kondicioner dopio zon Kamjo manua. Dyert i ka elektrike hapen e mbyllen vet me buton xhama tzi origjinal me but. Makina eshte n. Tiranë
E shitur
Me letra te skadume Durrës
E shitur

Citroen C8

Minivan Citroen C8 filloi të prodhohej në Francë në vitin 2002. Ky minivan u bë një nga makinat e gjeneratës së dytë të projektit Eurovan, brenda të cilit u prodhuan makina të tjera: Peugeot 807, Fiat Ulysse dhe Lancia Phedra. C8 ka dy modifikime kryesore: me dy dhe tre rradhë sediljesh. Dy dyer rrëshqitëse përdoren për të hyrë brenda këtij minivan-i. Gama e motorëve Citroen C8 përfshin: benzinë ​​2.0 litra, 2.2 litra, V6 2.9 litra me një kapacitet prej 136 deri në 208 kuaj fuqi dhe turbodiesel 2.0 litra, 2.2 litra me një kapacitet prej 109 deri në 170 kuaj fuqi. Këta minivan-ë janë të pajisur me kambio manuale me pesë shpejtësi ose automatike me katër shpejtësi. Në vitin 2008, kjo makinë u ristilizua, si rezultat i së cilës pati ndryshime të vogla në dizajn dhe pajisje teknike. Çmimi fillestar i minivan-it C8 në tregun francez është 38 400 euro.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen C8
Pamje anësore Citroen C8
Pamja e pasme e Citroen C8

Shitja e Citroen në qytete të tjera