Njoftimet Premium

Citroen C6 ne shitje në Shqipëri

Shitet Citron C6 Viti 2010 Pa Taks Lluksi Versioni presidencial, full option. Sensor Shiu, mjegulle, rrug. Drita Bi-Xenon, feneret kthehen sipas kthesav. Modalitet per akull dhe per spor. Amorti. Fier
E shitur
Citroen c6 2.7 biturbo 120000 km origjinale, per me shum info t. 0688527207 Lezhë
E shitur
Citroen c6 2.7 biturbo, 120000 km origjinale, amortizatoret tip air matic, sedilje meshini, eshte full opsi. Nr cel 0688527207 Lezhë
E shitur
Makina ne gjendie shume te mir. Sherbimet e bera dokumentat e paguar. Mundesi Ndrimi Vlorë
E shitur
Makina esht ne gjendje perfekte gati per dogane 3.0 benzine Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorike, mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj, e sapo ardhur nga Italia, kilometrazh elektronik me 130000 km, motor 270 biturbo, sensore parkim Durrës
E shitur
Shitet Citroen C6 2008 2.7 Ne gjendje shum te mir; Dhe mundesi ndrrim Durrës
E shitur
Makina esht ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike, ka motor 270 biturbo, km elektronik me 130.000 km, 4muaj ka ne shqiperi Durrës
E shitur
Makina eshte me liber sherbimesh te kryera ne Fran. Versioni presidencial, full optio. Sensor Shiu, mjegulle, rru. Active Light Bi-Xenon, feneret kthehen sipas kthesa. Modalitet per akul. Fier
E shitur

Citroen C6

Makina e business class Citroen C6 u prezantua në vitin 2005. Kjo makinë ishte e pajisur fillimisht me dy variante motori: benzinë ​​3.0 litra (kapacitet 211 kuaj fuqi) dhe turbodiesel 2.7 litra (kapacitet 204 kuaj fuqi). C6 ishte i pajisur me kambio me gjashtë shpejtësi: manuale ose automatike. Në 2006, C6 mori një motor të ri nafte me katër cilindra 2.2 HDi me kapacitet 170 kuaj fuqi, dhe në vitin 2009 motori me naftë 2.7 litra u zëvendësua nga një motor 3.0 litra me kapacitet 240 kuaj fuqi. Në vitet e para të prodhimit, Citroen shiste mbi 7,000 C6 në vit, por deri në vitin 2010, kërkesa vjetore për këtë makinë kishte rënë në 1.000. Në dhjetor të vitit 2012, nxjerrja e këtij modeli mori fund. Sidoqoftë, në vitin 2016, u prezantua në Kinë Citroen C6 e gjeneratës së dytë. Duhet të theksohet se kjo makinë është menduar vetëm për tregun kinez. Nga dizajni, C6 e gjeneratës së dytë është e ngjashme me sedanin Dongfeng A9, por makina e markës franceze pozicionohet si një model më i shtrenjtë dhe prestigjioz.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen C6
Pamje anësore Citroen C6
Pamja e pasme e Citroen C6

Shitja e Citroen në qytete të tjera