Njoftimet Premium

Citroen C5 ne shitje në Shqipëri

SHITET CITRON C5 DIESEL 1.6 VITI 2009; GJENDJE SHUME E MIRE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA Tiranë
5 500€
SHITET NDERROHET ME MAKINE ME TE VOGEL CITROEN C 5 BENZINE GAZ 3.0 VITI 05 NE GJENDJE TE PERKRYER LETRA TE SAPOPAGUARA KAMIO AUTOMATIKE KONDICIONER KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK SEDILJE M. Fier
2 500€
shitet ose nderohet citroen c5 i vitit 2004 me motorr 3000 v6. pa taksa luk. dokumenta te prera ne gusht t 2019 - deri gusht 2020( kolaudim t marr ve. pa asnje lloj ndotje) kambio manu. Tiranë
E shitur
Citroen C5 BlueHDi 180 FAP XTR; ; Pr m shum detaje M kontaktoni me E- mail! Tiranë
E shitur
shes citroenin ne gjendje shume te rregullt me dogan te paguar me te gjitha sherbimet e bera full opsion Tiranë
E shitur
SHITET NDERROHET CITROEN C5 NAFTE 2.2 NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE ME LETRA TE PAGUARA DERI NE NENTOR 2020 KLIMA FUNKSIONALE GOMA TE REJA SHERBIME TE BERA VAJ FILTRA SET RRIP FAZE POMPE U. SHITE. Fier
E shitur
T dhnat Teknike: Viti i Prodhimit: 2009; Motorri: Nafte 1.6 e-HDi; Kambio: Manuale; Kilometra: 140.000 km; Fuqia: 110 KF; . Dyerve: 4/5; . Vendeve: 5; Ngjyra: GRI; ; Konsumi karburantit: 7.3. Tiranë
E shitur
T dhnat Teknike: Viti i Prodhimit: 2009; Motorri: Nafte 1.6 e-HDi; Kambio: Manuale; Kilometra: 140.000 km; Fuqia: 110 KF; . Dyerve: 4/5; . Vendeve: 5; Ngjyra: GRI; ; Konsumi karburantit: 7.3. Tiranë
E shitur
T dhnat Teknike: Viti i Prodhimit: 2009; Motorri: Nafte 1.6 e-HDi; Kambio: Manuale; Kilometra: 140.000 km; Fuqia: 110 KF; . Dyerve: 4/5; . Vendeve: 5; Ngjyra: GRI; ; Konsumi karburantit: 7.3. Tiranë
E shitur
SHITET NDERROHET CITROEN C5 NAFTE 2.2 NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE ME LETRA TE PAGUARA DERI NE NENTOR 2020 KLIMA FUNKSIONALE GOMA TE REJA SHERBIME TE BERA VAJ FILTRA SET RRIP FAZE POMPE U. SHITE. Fier
E shitur
SHITET NDERROHET ME MAKINE ME TE VOGEL CITROEN C 5 BENZINE GAZ 3.0 VITI 05 NE GJENDJE TE PERKRYER LETRA TE SAPOPAGUARA KAMIO AUTOMATIKE XENON; ME LEVIZJE KONDICIONER KOMANDA NE TIMON PILO. Fier
E shitur
Citroen C5 Motorr 2.0. Karburanti Benzin / G. Viti Prodhimit; 08.2008. Full Option Grand Exlusive; KARAKTERISTIKAT DHE T DHNA MBI MAKIN; Makina sht e ardhur nga Zvicra n shkurt t 2018, me targ. Tiranë
E shitur
Shite citroen c5 e viti 2009.motorr naf. makina ka pak muaj qe ka ardh nga zvic. e targuar me targa shqipta. makina esht me kilma zo. autom. xhama te zij origjin. tapiceri shum e paster dh. Tiranë
E shitur
Citoen c5 viti 2004, 2.2 nafte, sendiljet me ngrohje, kamjo automat, drita kseno, pasqyrat me mbyllje, pilot automat, klima, navigato. okazion vetem per pak dit Tiranë
E shitur
SHITET CITRON C5 DIESEL 1.6 VITI 2009; GJENDJE SHUME E MIRE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA Tiranë
E shitur

Citroen C5

Citroen C5 u prezantua për herë të parë në ekspozitën ndërkombëtare në Paris në vitin 2000. Kjo makinë doli në shitje në vitin 2001. C5 e gjeneratës së parë ishte e pajisur me dy lloje motorësh: një benzinë V6 ​​3.0 litra me kapacitet 210 kuaj fuqi dhe një naftë 2.2 litra me kapacitet 136 kuaj fuqi. Kjo makinë kishte rrota aktive të përparme dhe ishte e pajisur me kambio automatike ose mekanike. Kur krijuan C5, inxhinierët e Citroen i kushtuan vëmendje të veçantë sigurisë së kësaj makine, kështu që gjenerata e parë e C5 kishte sistemet më të përparuara të sigurisë për kohën dhe klasën e tij. Gjenerata e dytë e modelit Citroen C5 u prezantua në vitin 2008. Gama e modelit ka dy variante të karrocerisë: sedan dhe universal. C5 e gjeneratës së dytë është e pajisur me motorë benzinë 1.6, 1.8, 2.0 dhe V6 3.0 me një kapacitet prej 120 deri në 211 kuaj fuqi. Zgjedhja e motorëve turbodiesel është gjithashtu e madhe: 1.6, 2.0, 2.2, V6 2.7 dhe V6 3.0 me kapacitet nga 109 deri në 240 kuaj fuqi.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen C5
Pamje anësore Citroen C5
Pamja e pasme e Citroen C5

Shitja e Citroen në qytete të tjera