Njoftimet Premium

Citroen C4 ne shitje në Shqipëri

Citroen C4 1.4 Benzin; Viti 2006; Kambio manuale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni; Adresa. Durrës
2 200€
I diskutueshëm
Shitet Citroen C4 1.6 HDi 90 Seduction viti 2012, km 154000, me tvsh te paguar, sapo ardhur, nga Firenze Itali Fier
7 200€
Shitet per arsye mos perdorimi 1.6 benzin gas Lushnjë
4 000€
Citroen C4 1.6cc nafte manuale I sapo ardhur me dogane te paguar I gatshem per zdo lloji prove makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zhdo lloji prov. Tiranë
3 199€
Citroen C4 picasso 1.6 HDI diesel i sapo ardhur nga italia cambio automatico F1 ne timo. Sisetem audio sh te mir aux usb sd blututh cd radi. Goma te rej. Vaj filtra te sapo nderruar ne ital. Lushnjë
3 699€
Shitet citroen c4 1.4 gaz benzin Super ekonomike, Viti 2005, manual, sh gjendje shum t mir, me goma, vaj filtra dhe cdo sherbim tjeter t ber, gjithcka e dokumentuar dhe historiku i makines m. Vlorë
2 700€
MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUA.. MOTORI 1.6 NAFTE SHUME EKONOMIK. Fier
E shitur
Citroen c4 Picasso; Motorr 1.6 nafte; Kambio automatico; Kilima bi zone; Viti 2008; Sapo erdhi; Me dogan te paguar; Cemimi interesant konkurent me tregun; Per me shume info kontaktoni; 0685300040. Fier
E shitur
Ardhur nga zvicra Tiranë
E shitur
CITROEN C4 1.6 DIESEL; GENERIKE; MOTORRIKE; E PASTER; GOMA TE REJA; SIGURACION/TAKSA/KOLAUDIM (DHJETOR 202) SHUME EKONOMIKE Tiranë
E shitur
MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR NE GJENDJE PERFEKTE E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE 1.6 CC NAFTE AUTOMAT Tiranë
E shitur
Citroen C4 2012; Automatik; 1.6 naft; 129000km; Makina eshte blere me 0. Cdo sherbim i eshte kryer tek koncesionari, shoqerohet me liber sherbime. Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme pe. Tiranë
E shitur
Shitet Citroen C4 Grand Picasso me 220 mij km origjinale me liber sherbime. Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe i ka te gjitha sherbimet e be. Ne gjendje perfeke. Mund te perdoret si 4 + 1. Tiranë
E shitur
makina eshte pa dogane, ne gjedje shume te mire teknike dhe optike, eshte shume ekonomike; Makina eshte ne Kosove konkretisht ne Prishtine per me shume info mund te na kontaktoni: viber apo what. Kukës
E shitur
Shitet Citroen C4 e sapo ardhur ne Shqiperi viti 2007, me dogane te paguar, gati per targa; Motorr nafte 1.6 shume ekonomik 4L/100k; Makina ka 172.000 km, ne gjendje shume te mir. Tiranë
E shitur

Citroen C4

Citroen C4 u prezantua zyrtarisht për publikun e gjerë në vitin 2004. Kjo makinë kishte një selektim të madh të motorëve të benzinës dhe naftës me kapacitete të ndryshme. Ishin në dispozicion versionet në karroceritë: coupe, hatchback dhe sedan. C4 ishte i pajisur me kambio automatike dhe manuale. Gjenerata e dytë të C4 u prezantua në ekspozitën e makinave në Paris në shtator të vitit 2010. Shitjet e këtij modeli në Evropë filluan në mars të vitit 2011. Krahasuar me gjeneratën e parë, makina e re kishte dimensionet e brendshme identike dhe bazën e rrotave. Në konfigurimin bazë, blerësve iu ofrua një grup i mirë i elementeve të sigurisë aktive: ABS, EBD dhe sistemi i ndihmës së frenimit emergjent (AFU). Me një pagesë shtesë, mund të blihej: një baxha panoramike prej xhami, një sistem monitorimi i këndeve të verbra dhe një sistem për përcaktimin e hapësirës së parkimit në dispozicion. Citroen C4 është ende një makinë shumë e njohur në Francë dhe vendet e tjera evropiane.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen C4
Pamje anësore Citroen C4
Pamja e pasme e Citroen C4

Shitja e Citroen në qytete të tjera