Njoftimet Premium

Citroen C3 ne shitje në Shqipëri

Makina sapo ka ardhur nga gjermania ne dogane te pagua. Elbasan
2 100€
Makina sapo ka ardhur nga gjermania ne dogane te pagua. E gatshme per cdo lloj prov. Elbasan
1 900€
OPSIONET: KLIMA - CD MP3 - USB - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - OPSIONE DHE MARSHE NE TIMON- MBYLLJE QENDRORE ME PULT- 2 CELESA ORIGJINAL ET; ; NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIK. Tiranë
3 490€
Citroen C3--1.4 benzin, Viti Prodhimit 2011 me 90 mije km, kamio automatike, cd player, marsha ne timon, klima, disqe alumini, xhama pasqyra elektrike, letra te gjitha te pagua. Te gjith. Tiranë
4 600€
I diskutueshëm
Shes Citroen C3 nafte 1.4; Makina eshte e fund vitit 2003-2004 motorri eshte ne super gjendje dhe ka nji konsum shume te ulet naf. Ideale per Qyte; Makina eshte me servise te bera rregullisht p. Tiranë
2 099€
Shitet citroen c3 viti 2005, 1.4 benzine, manuale, airbag, abs, gomat 80%, disqe alumini, limitator shpejtes. komanda ne timon, letrat i mbarojne ne 25 dhjetor 2019. Tiranë
2 200€
Citroen c3 1.4 Nafte viti 2007-2008-Kamjo Manuale-Shum ekonomike-Gjendje perfekte-me kondicioner clima-Xhama elektrik-Pasqyra me palosje kur mbyll makinen-timoni me leviz. Makina esht super. Durrës
2 900€
I diskutueshëm
Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur me liber sherbimesh e gatshme per do pro. Sensore Parkimi, Xhama Elektrik, Autopilot, F 1, Klima Automatike, Pasqyr. Tiranë
2 700€
Citroen C3 picaso viti 2009 Ne gjendje shum te mire 1.4 banzin 169.000km te vetat Durrës
4 050€
Shitet Citroen C3 Naft 1.4; ; Kambio Automatike tip-troni; ; Makina eshte ne gjendje shume te mire pune dhe shume ekonomik. Pogradec
E shitur
dogane te paguar e ardhur nga gjermania kondisioner disqe alumini shum ekonomike Durrës
E shitur
Ne gjendje perfekte goma te reja bateri te re sensor parkimi impianti i gazit nga me te miret kush esht i interesuar te vij ta shofi nga afer. flm shitet ose nderrohet makina eshte e ardhur ng. Berat
E shitur
Citroen C3 viti 2009, modeli eskluzi; Makina sapo targuar me dokumentat deri nentore 2020. Date prodhimi 30 Shtator 2009; Kasetofon me prekje sistem telefoni ne makin, klima digitale, xham. Tiranë
E shitur
Shitet Citroen C3, viti prodhmit 2010; Motorri 1.4 benzine, transmetuesi manu. Makina eshte blere me 0 Km nga Citro. Sherbimet Jane bere vetem te koncesionari I autorizuar, e firmosur m. Tiranë
E shitur
SHITET!!! **AUTOMAT** E SAPO ARDHUR**ME DOGANE TE PAGUAR, NE SUPER GJENDJE, MOTORRIKE, XHENERIKE, DHE ESTETIKE, MODEL< EXLUZIVE> ME SHUME EXTRA Tiranë
E shitur

Citroen C3

C3 është një makinë kompakte që është prodhuar nga kompania franceze Citroën që nga viti 2002. Kjo makinë prodhohet në disa modifikime, si dhe në versionin kabriolet. Citroen C3 e gjeneratës së parë ishte në dispozicion me motorë benzinë ​​1.1, 1.4 dhe 1.6 litra dhe motorë me naftë 1.4 dhe 1.6 litra. Të gjitha modifikimet në konfigurimin standard ishin të pajisura me kambio mekanike me pesë shpejtësi. Si opsion, mund të blihej një makinë me një kambio gjysmë-automatike me pesë shpejtësi. Versioni SX ishte i vetmi version i kësaj makine me kambio plotësisht automatike me katër shpejtësi. C3 ishte i pajisur me një përforcues elektrik timoni. Në korrik të vitit 2009, u prezantua gjenerata e dytë e C3. Ndryshimet prekën jo vetëm dizajnin e kësaj makine, por edhe pjesën teknike. Hatchback-u kompakt C3 i gjeneratës së tretë me pesë dyer hyri në tregun evropian në fillim të vitit 2017.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen C3
Pamje anësore Citroen C3
Pamja e pasme e Citroen C3

Shitja e Citroen në qytete të tjera