Njoftimet Premium

Citroen C2 ne shitje në Shqipëri

Shit.: Citroen C2 1.4 naft viti 2006; Km 123000; Me dogan te paguar; Me te gjitha sherbimet e bera; 0695753578 whatsapp Kavajë
2 450€
Citron C2 VTR - Viti 2004 - 1.6 benzin - Teonic- Sensor parkimi - Pasqyra elektrike - Mbyllje qndrore - Marshe f1 + /- tek timoni - Autopilot, e. Me 100 mij km origjinale mund ta kontrolloni mu t. Durrës
E shitur
Citron c2, viti 2006, 1.2 benzin-gaz, konsumi 4L/100km, manuale, impiant brc i montuar n Itali, kilometra origjinale, 4 goma te reja, tapiceri perfekte, dogan e pagu. radio me us Tiranë
E shitur
Shitet citroen c2 viti 2005 1.4dieze. Makina esht me letra te rregullta shum ekonomike dhe te gjitha sherbimet e be. sgitet per arsye sepse kam makin tjet. Shitet 2200 euro diskutush. Per m. Tiranë
E shitur
Shit.: Citroen C2. 1.4 naft viti 2006; Km 123000; Me dogan te paguar; Me te gjitha sherbimet e bera; 0695753578 whatsapp Kavajë
E shitur
Shitet citroen C2 dhjetor i 2004 makina eshte ne kushte perfekte, e gatshme per cdo lloj prove me garan. Makina posedon kambio automatike, marsha tek timoni, sensor parkimi, pilot automatik. Fier
E shitur
Ekonomike Kondicioneri ne funksion xhama electronic gjendja shum e mir dok te paguara Tiranë
E shitur
Ekonomike Kondicioneri ne funksion xhama electronic gjendja shum e mir dok te paguara Tiranë
E shitur
Shitet C2, 1.4 naf. automatik. Makina eshte shume ekonomike Dhe ne gjendje shume te mi. 0682144756 Tiranë
E shitur
citroen c2 1.4 nafte 2006 Vlorë
E shitur
Citron C2 VTR - Viti 2004 - 1.6 benzin - Teonic- Sensor parkimi - Pasqyra elektrike - Mbyllje qndrore - Marshe f1 + /- tek timoni - Autopilot, e. Me 100 mij km origjinale mund ta kontrolloni m. Durrës
E shitur
Makina esht super gjendje asnje lloj difekti mund ta kontrrolloni ku te doni te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duh. shitet per arsye mosperdorimi se ndodhem jasht shqiper. shum shu. Fier
E shitur
Shitet Citroen C2 1.1 Elegance, viti 2005, km 100100, me tvsh te pagu. cmimi 2200 eu; ardhur me. 09.02.2018 nga Siena Ital Fier
E shitur
Citron C2 VTR 1.4 benzin, kambjo manuale, viti 2005. Shume e past. Letrat deri me 23-05-2018 Kavajë
E shitur
Shitet per mos perdorim Durrës
E shitur

Citroen C2

Hatchback-u kompakt me rrota aktive të përparme Citroen C2, është prodhuar që nga shtatori i vitit 2003 në Francë dhe Spanjë. Kjo makinë u shfaq si një zëvendësim për modelin Saxo. C2 iu ofrua blerësve vetëm në versionin me tre dyer. Ky hatchback kompakt ishte i pajisur me: motorë benzinë ​​1.1 litra (60 kuaj fuqi) dhe 1.4 litra (75 ose 90 kuaj fuqi); motor turbodiesel 1.4 litra (68 kuaj fuqi). Për më tepër, kishte dy versione me motor 1.6 litra: VTR me kapacitet 110 kuaj fuqi dhe VTS me kapacitet 125 kuaj fuqi. Blerësit mund të zgjedhin Citroen C2 me kambio mekanike ose SensoDrive robotike. C2 dallohet nga konkurentët e tij me opsionin e frenimit emergjent brake-assist dhe gjashtë airbags. Në tetor të vitit 2005, kjo makinë u ristilua, si rezultat i së cilës u zëvendësuan fenerët, disa elementë të brendshëm dhe elektronika. Prodhimi i këtij hatchback-u kompakt u ndërpre në vitin 2009.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen C2
Pamje anësore Citroen C2
Pamja e pasme e Citroen C2

Shitja e Citroen në qytete të tjera