Njoftimet Premium

Citroen C1 ne shitje në Shqipëri

Citron C1; Viti prodhimit 2009; Kambio manuale; Motorr 1.0 benzine; Gomat 90%; Condicioner funksional; 150 mije km; Sapo ardhur nga zvicra; Me dogane te paguar Durrës
2 900€
I diskutueshëm
CITROEN C1 1.4 Nafte; Viti 2009 me 178000 Kilometra; E sapo ardhur me Dogane te Paguar; Kondicioner ne gjendje shume te mire; 4 goma te reja Durrës
2 700€
Xhama elektrik. Radio AM/Fm-Cd Room-Au. Goma te rej. Gjendje perfekte estetike, xhenerike dhe motorik. Durrës
E shitur
Makina ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicra; motor 1.0 3pistona shum ekonomike Letra te paguara 1vit Durrës
E shitur
Makina ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicra; motor 1.0 3pistona shum ekonomike Letra te paguara 1vit Durrës
E shitur
shitet citroen c1 viti 2013, leed, 1.0 benzine, konsum minimal, km 83.000, kamjo manual, kondicioner, bletooth, xhama te zi origjinal, makina osht ne gjendjen mo perfekte te mundshm. munds. Tiranë
E shitur
Shitet citroen c1 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike 4 port Durrës
E shitur
Shitet citroen c1 4 porta ne gjendje shum te mire motorrike xheneri Durrës
E shitur
Shitet citroen c1 4 porta ne gjendje shum te mire motorrike xheneri Durrës
E shitur
shitet Citroen C1. 1.1 benzin viti 2006 shum ekonomike me letra per nje vit 2700 euro pak i diskutushem makina esht shum ne gjendje te mir Elbasan
E shitur
Me dogane te paguar dhe gjendje te shkelqyer Elbasan
E shitur
Citroen C 1. 1.4 Dies. Viti i prodhimit 2006. Kambio manua. Kondicion. Air b. A. E. Xhama elektri. Hapje dhe mbyllje qendro. Radio AM/Fm-Cd Room-A. Goma te re. Gjendj. Durrës
E shitur
Shitet: CITROEN C1; Viti 2008; Motorr 1.0 BENZINE; Ne gjendje te; perkryer me 4 dye; Manual me 5 marshe; makine shume e paster pasqyra elektrik Tiranë
E shitur
Shitet Citroen C1, Viti 2011, motorr 1.0 benzine, kambio automatik; Mundesi blerje me Leasin Tiranë
E shitur
Citroen c1 motorri 1.0 benzine me kamio automatike abs, kondicioner xhama elektrike ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike e gatshme per cdo lloj prove, teper ekonomike, cmimi. Fier
E shitur

Citroen C1

Citroen C1 është një makinë kompakte qyteti e cila është një zhvillim I përbashkët i kompanive PSA Peugeot Citroen dhe Toyota. Prodhohet në ndërmarrjen Toyota Peugeot Citroen Automobile Czech në qytetin Kolin, në Çeki. Gjenerata e parë C1 u prezantua për herë të parë për publikun e gjerë në ekspozitën e makinave në Gjenevë në vitin 2005. Kjo makinë u prodhua në një karroceri hatchback dhe ishte e pajisur me motorë benzinë ​​dhe naftë të dimensioneve të ndryshme. Gjenerata e dytë e hatchback-ut Citroen C1 është prodhuar që nga viti 2014. Kjo makinë ka versionet me tre dyer dhe pesë dyer, si dhe një variant Airscape me një baxha rrëshqitëse prej pëlhure. C1 e gjeneratës e dytë është e pajisur me motorë benzine 1.0 dhe 1.2 litra me kapacitet 69 dhe 82 kuaj fuqi. Janë në dispozicion të blerësve dy variante të kambios: mekanike dhe robotike. Në Francë, ky hatchback kompakt shitet duke filluar me çmimin prej 10 400 euro.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen C1
Pamje anësore Citroen C1
Pamja e pasme e Citroen C1

Shitja e Citroen në qytete të tjera