Njoftimet Premium

Citroen Berlingo ne shitje në Shqipëri

Shitet ose nderrohet Citroen berlingo, per transport mallrash, e sapo targuar, ne gjendje shume te mire pun; Nderrohet me makine tjeter plus diferenc. Tiranë
2 430€
Citroen berlingo 1.6 hdi panorama me 205000 km origjinale me liber servisi me tavan xhami e ardhur nga zvicra 4 goma Te reja kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike xhama Te zinj origjinal T. Tiranë
E shitur
gjela fshati te ritur me miser jo me kocentrate Korçë
E shitur
Me gjendje te shkelqyer pa asnje defekt I Importuar nga Gjermania viti 2007 1, 6 Diesel me Kontaktoni ne kete Nummer + 491639170316 ne WhatsApp Tiranë
E shitur
Shitet Citroen Berlingo 1.6 nafte viti 2009 120 mij km origjinale ti kontrolloni ku te doni cdo sherbim i ber ne itali e sapo targuar per her te par ne shqipni ne gusht dhe letrat e sapo prera pe. Shkodër
E shitur
T dhnat Teknike: Viti i Prodhimit: 2011; Motorri: Nafte 1.6; Kambio: Manuale; Kilometra: 120.000 Km; Fuqia: 75 KF; . Dyerve: 4; . Vendeve: 5; Ngjyra: E Bardhe; ; Konsumi i karburantit: 7.0. Tiranë
E shitur
Makina eshte me difekt ne moto. Shitet komplet ose pjese pje. Me ose pa dokumen. Dokumentat jane te dorezuara me te drejt rimarrje. Makina eshte 4 + 1 nafte 1.6 Lezhë
E shitur
Citroen Berlingo Furgon; ; T dhnat Teknike: Viti i prodhimit: 2007; Motorri: 1.9 Nafte; Kambio: Manuale; Kilometra: 113.500 km; Fuqia: 71 KF; . Dyerve: 3; . Vendeve: 2; Ngjyra: Bardhe. Tiranë
E shitur
Shitet citroen berlingo viti 2001, benzin-gaz teper ekonomi. Siguracio ni deri ne 20 shtator 2020 ndersa taksa dhe kualidim i ka deri ne dhjetore 2019. Makina eshte ne gjendje shum te mir pun. Tiranë
E shitur
Shitet citroen berlingo viti 2001, benzin-gaz teper ekonomi. Siguracio ni deri ne 20 shtator 2020 ndersa taksa dhe kualidim i ka deri ne dhjetore 2019. Makina eshte ne gjendje shum te mir pun. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje shume te mir. Motorr 1.9 nafte shume ekonomik dhe i fuqishem per pesha!Me kondicioner! Ka 120 mij. Letrat dhe siguracioni i kane mbaruar ne shtator 2019. Cmimi 1350. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. Ka bere te gjitha serviset e rregullta dhe servisin e plote ne Nentor 2018. Xhama Elektrik, Manuale, 1.6 Na. Tapiceri e mbajtur mire, e re, origjina. Tiranë
E shitur
; Shitet Citroen Berlingo 1.6 nafte viti 2009 120 mij km origjinale ti kontrolloni ku te doni cdo sherbim i ber ne itali e sapo targuar per her te par ne shqipni ne gusht dhe letrat e sapo prer. Shkodër
E shitur
Shitet citroen me motorr 1.6 naft manuale gjendja motorrike shum e mir e ardhur nga italia sherbimet e ktyera ne itali makine esht me dogan te paguar gati per targim klm 242900 origjinale cmim. Durrës
E shitur
Okazion shitet citroen per arsyje mos perdorimi me letra te paguara 1.9 nafte shum ekonomike Durrës
E shitur

Citroen Berlingo

Makina Citroen Berlingo prodhohet në versionet për ngarkesa dhe pasagjerë me motorë benzinë ose naftë. Gjenerata e parë (M49) u shfaq në vitin 1996. Me dimensionet e saj të vogla, manovrueshmërinë e mirë, kapacitetin e madh të ngarkesave (kapaciteti mbajtës nga 600 në 1200 kg në tre versione) dhe një gamë të gjerë motorësh, kjo makinë shpejt fitoi popullaritet. Strukturisht, Berlingo ka shumë të përbashkëta me Peugeot 306, pasi bazohet në të. Në vitin 2002, karroceria e kësaj makine u ristilizua. Ndryshimet kryesore prekën optikën e përparme, grilën e radiatorit, parakolpin e përparmë dhe kruskotin. U krye modernizimi teknik i motorëve të benzinës dhe naftës. Gjenerata e dytë Citroen Berlingo (B9) u prezantua zyrtarisht në janar të vitit 2008. Makina ndryshon ndjeshëm nga paraardhësja e saj në të gjitha aspektet, pasi kjo nuk është një restyling i versionit të vjetër, por një model krejtësisht i ri.

Formulari i Përgjithshëm i Citroen Berlingo
Pamje anësore Citroen Berlingo
Pamja e pasme e Citroen Berlingo

Shitja e Citroen në qytete të tjera