Njoftimet Premium

Shitja e Citroen në Shqipëri

Makina sapo ka ardhur nga gjermania ne dogane te pagua. Elbasan
2 100€
Makina sapo ka ardhur nga gjermania ne dogane te pagua. E gatshme per cdo lloj prov. Elbasan
1 900€
3 800€
I diskutueshëm
SHITET OSE NDERROHET; ; KLIMATRONIK 4 ZONA, TAVAN PANORAMIK, SALLON LEKURE + KAMOSH, NAVIGATOR, SERDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE, KOMANDA NE TIMON, KOMPJUTER BORDI, PILOT AUTOMATIK, NDEZJE START AN. Tiranë
12 500€
OPSIONET: KLIMA - CD MP3 - USB - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - OPSIONE DHE MARSHE NE TIMON- MBYLLJE QENDRORE ME PULT- 2 CELESA ORIGJINAL ET; ; NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIK. Tiranë
3 490€
XENON, SENSORE PARKIMI, KAMERA PARKIMI, XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL, START AND STOP, ECCO, KOMANDA NE TIMON, MARSHE NE TIMON F1, KLIMA BIZONE, RADIO-CD-AUX, PILOT AUTOMATIK, CRUISE CONTROL, XHAMA DH. Tiranë
10 499€
Citroen C3--1.4 benzin, Viti Prodhimit 2011 me 90 mije km, kamio automatike, cd player, marsha ne timon, klima, disqe alumini, xhama pasqyra elektrike, letra te gjitha te pagua. Te gjith. Tiranë
4 600€
I diskutueshëm
Citroen Xsara e 1999 motorr 1.9 nafte kondicioner manuale dok te rregullta deri ne janar ka te prishur pompen e idaulikut te timon. Tiranë
700€
Shes Citroen C3 nafte 1.4; Makina eshte e fund vitit 2003-2004 motorri eshte ne super gjendje dhe ka nji konsum shume te ulet naf. Ideale per Qyte; Makina eshte me servise te bera rregullisht p. Tiranë
2 099€
Citroen C4 1.4 Benzin; Viti 2006; Kambio manuale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni; Adresa. Durrës
2 200€
I diskutueshëm
SHITET CITRON C5 DIESEL 1.6 VITI 2009; GJENDJE SHUME E MIRE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA Tiranë
5 500€
Shitet ose nderrohet Citroen berlingo, per transport mallrash, e sapo targuar, ne gjendje shume te mire pun; Nderrohet me makine tjeter plus diferenc. Tiranë
2 430€
Citron C1; Viti prodhimit 2009; Kambio manuale; Motorr 1.0 benzine; Gomat 90%; Condicioner funksional; 150 mije km; Sapo ardhur nga zvicra; Me dogane te paguar Durrës
2 900€
I diskutueshëm
Shes citroen nemo 1.4 naft i 2008 me letra te paguara deri maj 2020 ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi Fier
3 500€
Citroen; C-Crosser; Viti 2010; Manuale; Ngjyra e zeze; Km 210.000 te vetat origjinale; Motorri 2.2 nafte; Pasqyra + xhama elektrike; Sensor shiu, sensor parkimi, sensor per dritat; Disqet R18. Tiranë
7 500€
I diskutueshëm
Citroen C-Crosser 2.2 HDi; Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra eshte e gatshme per cdo lloj prov; KONSUMI: 6.0L / 100KM; Te dhenat e makines: Viti: 12.2007; KM: 181'000; Motor: 2.2 diesel. Tiranë
5 800€
Citroen Picaso 1.6 Diezel Automat VP 2008 KM 198000 Me Liber Sherbimesh Makina Disponon Drita Mjergulle Dhe Led Krom Line Goma Te Rea Pasqyra Me Palosje Klima Zone Timon F1 Perde Origjinale MP3 Au. Elbasan
4 900€
Shit.: Citroen C2 1.4 naft viti 2006; Km 123000; Me dogan te paguar; Me te gjitha sherbimet e bera; 0695753578 whatsapp Kavajë
2 450€
CITROEN C1 1.4 Nafte; Viti 2009 me 178000 Kilometra; E sapo ardhur me Dogane te Paguar; Kondicioner ne gjendje shume te mire; 4 goma te reja Durrës
2 700€
Shitet Citroen C4 1.6 HDi 90 Seduction viti 2012, km 154000, me tvsh te paguar, sapo ardhur, nga Firenze Itali Fier
7 200€
Shitet per arsye mos perdorimi 1.6 benzin gas Lushnjë
4 000€

Shitja e Citroen-it në Shqipëri. Historia e kompanisë

Citroen-i është një kompani e njohur franceze që prodhon makina për konsumatorin masiv. Kjo markë, qysh në fillim, u fokusua te shoferi i thjeshtë, të cilit nuk do t’ ia mbante xhepi për të blerë një mjet transporti shumë të shtrenjtë. Por në rastin e Citroen-it çmimi i arsyeshëm dhe demokratik nuk do të thotë se makina është bërë nga pjesë të lira dhe është e pasigurt në përdorim. Përkundrazi, modelet e Citroen-it janë shembuj të makinave cilësore me çmime të arsyeshme për njerëz të zakonshëm.

Shumë inovacione të prodhuesve të Citroen-it janë bërë revolucionare në industrinë e automobilave. Makina e parë me karburant Diesel erdhi nga konvejeri i këtij koncerni francez. Megjithëse Citroen-i ka përjetuar shumë tronditje në rrugën e formimit të vet, sot mund të thuhet me siguri se kompania ka zënë rrënjë të forta në terrenin e automjeteve për klasën e mesme. Makinat e kompanisë franceze kanë linja të qeta, dizajn të bukur modern, i cili i dallon nga makinat e tjera në rrugë. Një avantazh tjetër i automjeteve të kësaj marke është se kompania është shumë e ndjeshme ndaj çështjeve të mjedisit dhe të gjitha makinat e saj minimalisht ndotin ajrin dhe dëmtojnë mjedisin.

Shitja e Citroen-it në Shqipëri

Në tregun shqiptar të makinave, Citroen-i erdhi kohët e fundit dhe menjëherë u vendos në të. Dhe jo më kot, sepse pamja e tij elegante dhe pajisjet e mira teknike, së bashku me çmimin jo shumë të lartë, e bënë atë tërheqës në sytë e dashamirësve të makinave. Përveç guaskës së bukur, makinat e Citroen u ofrojnë udhëtarëve dhe shoferit siguri maksimale në rrugë. Kjo meritë vlerësohet veçanërisht në vendet me serpentina malore të thikëta .

Citroen-i reagon me ndjeshmëri në prekjen e timonit, ka një lëvizje të qetë dhe nënvarë të lartë. Edhe në rrugët e paasfaltuara, nuk do të ndjeni diskomfort kur udhëtoni në distanca të largëta dhe të afërta. Gjenerata e re e makinave Citroen përfshin modele të fuqishme dhe të rehatshme për njerëzit. Në site-in tonë ka variante të shkëlqyera makinash të markës francize, që do të përmbushin pritshmëritë e të gjithë shoferëve.

Shitja e automjeteve të përdorur Citroen në Shqipëri

Tregu i makinave të përdorura në Shqipëri është mjaft i gjerë dhe kushdo që dëshiron mund të gjejë pa vështirësi një variant të pranueshëm. Nëse nuk keni mundësi apo dëshirë për të blerë një makinë të markave luksoze, që janë mjaft të shtrenjta, atëherë opsioni ideal për ju mund të jetë një makinë Citroen. Nga pamja e jashtme duket më se e denjë, ka karakteristika të shkëlqyera teknike, është e pajisur me një numër të madh komponentësh të kualitetit të lartë, gjë që e bën shumë të sigurt.

Makina është krejtësisht e përshtatshme për përdorim familjar, pasi ka hapësirë të brendshme dhe bagazh të madh. Mirëmbajtja e makinave Citroen, riparimi dhe eliminimi i defekteve nuk do t'ju kërkojnë të bëni investime të mëdha. Ato janë të thjeshta, shumë të qëndrueshme dhe rrallë dalin jashtë përdorimit. Cilësia e këtyre makinave vërtetohet edhe nga fakti se ato janë fituese të nominimeve të ndryshme për çmimin e automobilëve "Boria e artë", duke u përfshirë edhe në nominimin «Automjeti kompakt». Nëse deri tani nuk ishit njohur me përfaqësuesin e industrisë franceze të makinave, tani është koha e duhur për t'i kushtuar vëmendje kësaj marke me një histori të gjatë dhe një qasje revolucionare për krijimin e produktit të vet.

Shitja e Citroen në qytete të tjera