Njoftimet Premium

Chrysler Voyager ne shitje në Shqipëri

Benzin 2.0; Viti 1999; Kondicioner; Km 160.000; Sapo arrdhur Lezhë
1 500€
Me dokumenta te rregullta Berat
E shitur
Chrysler 2.5 nafte me turbo 6 + 1 me taksa t prera per 1 vit Me t gjitha sherbimet e bera voj filtra t sapo ndrruara goma 90% esht e gatshme per cdo dhoj prove: Cmimi I diskutushem, ju lute. Shkodër
E shitur
Shes ose ndrroj Chrysler Voyager 2.5 turbo; Me letra te paguara deri ne tetor 2020; Makina esht n gjndje te mir motorrike; Konsumi pr linj 7 litra/100 km; Limitator shpejtsie ne timo; Klim; Goma. Fier
E shitur
Benzin 2.0; Viti 1999; Kondicioner; Km 160.000; Sapo arrdhur Lezhë
E shitur
Shitet makina super okazion 400 eur; ja vlen ta shikoni, letrat deri ne shku; cmimi i padiskutushe Durrës
E shitur
Shitet makina super okazion 400 eur; ja vlen ta shikoni, letrat deri ne shku; cmimi i padiskutushe Durrës
E shitur
Shes Chrysler Voyager ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga Gjerman. Masken e ka te demtu. E shes per shkak se nuk mund te doganohet ne Koso. Jam nga Prizren Kukës
E shitur
Shitet Chrysler 2.8 naf. Viti 2006. Makina eshte ne gjendje shume te mi. Te kryera te gjitha sherbim. Makina eshte 6 vendes. Cmimi: 4400 Euro Tiranë
E shitur
shitet makina ne gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrik. 6 + 1 vend. 2.5 naft. xhama te zinj me kli. disqe alumin. xhama elektri. sendile elektrik. dokumenta te rregullta te paguar. Tiranë
E shitur
2.8 nafte automati. Dogana e paguar Elbasan
E shitur
2.8 nafte automati. me dogane te paguar e gati per targi Elbasan
E shitur
Chrysler voyager 2.8 naft automatik. me dogan te paguar gati per tu targua. gjendje super motorike xhenerike Elbasan
E shitur
Makina esht komode dhe cdo gje fuksionale qoft dhe per pjes motorin super gjendje Pogradec
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e be. Xhama te zinj origjina. 6 + 1 vende te shkruara ne lej. Me siguracion te sapo pre. Model europi. Konsum norm. Disq. Tiranë
E shitur

Chrysler Voyager

Chrysler Voyager është një minivan klasik amerikan me një sallon shumë të madh dhe të bollshëm. Besohet se minivani i parë në botë u shpik nga Renault. Sidoqoftë, tifozët e makinave amerikane nuk pajtohen me këtë deklaratë. Sipas mendimit të tyre, makina e parë me këtë lloj karrocerie u ndërtua nga kompania Chrysler, e cila prezantoi zyrtarisht modelin Voyager në vitin 1983. Vlen të përmendet se ky minivan pothuajse menjëherë filloi të gëzojë sukses të madh tek blerësit. Voyager u prodhua në versione standarde dhe të zgjeruara. Për më tepër, u shit në tregun amerikan modeli Chrysler Town & Country - modifikimi më i shtrenjtë i këtij minivan-i. Chrysler Voyager mund të ketë modifikime me një ose dy dyer anësore dhe 5, 6, 7 apo edhe 8 vende. Konfigurimi më i thjeshtë përfshin: ABS, timonin me përforcues hidraulik, airbag-ët e përparmë dhe anësorë si dhe xhamat elektrikë.

Formulari i Përgjithshëm i Chrysler Voyager
Pamje anësore Chrysler Voyager
Pamja e pasme e Chrysler Voyager

Shitja e Chrysler në qytete të tjera