Njoftimet Premium

Chrysler Sebring ne shitje në Shqipëri

Shes chrysler cabri. Per me shum info shkruani ne n. ( viber) + 38649483395. Kerri gjindet ne koso Tiranë
E shitur
Chrysler Sebring LX kabriolet vit prodhimi 2001.Shum e veant ne lllojin e s. Kamio automatike, Motorr v6, 2.7 benzine me 65.000 milje t kalua. N cmim eshte i perfshire edhe nje chrysler Sebrin. Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike eshte ne gjendje prefekte eshte me dogane te paguar gati per targa ndrim i mundshem per me shum tel Kukës
E shitur
Mendesi nderrimi me sharon plus difern. makina esht ne gjendje shum te mire sa ka ardhe nga zvicra i esht pagujt dogana makina esht me bllok sherbimesh shum e paster Kukës
E shitur
Shes Chrysler Sebring 2005 per pjese i ardhur nga Zvicr. Per me shume info + 38649500058. Cmimi sipas marrveshjes Durrës
E shitur
Disqe 18 sallon lekure ngjyre gri navigator sistem audio Bost. me dogan te pagu. 103 kw shum ekonomike te gjitha serviset te kryera makin perfect! Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mi. Pa dogane me targa Angleze por me krah norma Shkodër
E shitur

Chrysler Sebring

Chrysler Sebring është një makinë me madhësi mesatare që është prodhuar nga kompania amerikane Chrysler që nga viti 1995. Ky model ka në historinë e tij tre gjenerata kabriolet, dy gjenerata sedan dhe dy gjenerata coupe. Të gjitha modifikimet e kësaj makine kishin një pamje të bukur dhe karakteristika teknike moderne. Fillimisht në vitin 1995, u prezantua coupe Sebring, e cila zëvendësoi coupe Chrysler LeBaron. Në vitin 1996, u prezantua kabrioleti Sebring. Në vitin 2001, u bë ristilimi i të dy llojeve të karrocerisë dhe u shfaq versioni në karrocerinë sedan, i cili zëvendësoi modelet Chrysler Cirrus dhe Plymouth Breeze. Prodhimi i coupe Sebring u ndërpre në vitin 2005. Ristilimi i sedanit u krye në vitin 2007 dhe një version i ri i kabrioletit u prezantua në vitin 2008. Prodhimi i Chrysler Sebring është ndërprerë në vitin 2010.

Formulari i Përgjithshëm i Chrysler Sebring
Pamje anësore Chrysler Sebring
Pamja e pasme e Chrysler Sebring

Shitja e Chrysler në qytete të tjera