Njoftimet Premium

Chrysler Grand Voyager ne shitje në Shqipëri

Makin ekstra full sedilet futen ne shasi e kthehet ne furgon ideale per aghensi turistike dur me hapje elektrike dvd origjinale etjer e etjer me dogan e sapo ardhur zvicera ne super gjendje cmim. Shkodër
E shitur
Shes makinen Chrysler Voyager Minivan (6 + 1, pra 7 vendesh; Vit prodhimi: Dhjetor 2007; Kamio: Automatike; Ngjyre: E zeze; Detaje te tjera: Me dogane dhe dokumente te paguara deri me 12/09/2019. Tiranë
E shitur
Shitet Chrysler voyager 6 + 1 vende; Kamio automat; Motorr 2.8 nafte; Viti 2007; Makina eshte full extra ne super gjendje si estetike dhe xhenereike e gatshme per cdo lloj prove me letra t. Tiranë
E shitur
Shitet makina ne gjendje perfekte te sapo bera te gjitha sherbimet vaj filtra kidin e rrypit nuk ka as nje difeket e gateshme per cadolloj prove ka dy muaj qe ka hyr ne shqipri nderrohet me maki. Durrës
E shitur
Chrysler ne gjendje pune letrat maj 2018 cmimi 1500 i pa diskutushem Lushnjë
E shitur
Shitet Chrysler 6 + 1 viti 2003 me 220000 kilometra, ne gjendje te mire motorrike gjithashtu brenda dhe jashte 2.5 nafte me dogane te paguar gati per targa makina ndodhet ne tirane Cmimi 4200. Tiranë
E shitur
Shitet Chrysler grand voyager 2.5 naft e ardhur nga jashte me dogane te paguar 220000 kilometra makina ndodhet ne tirane shume e mbajtur brenda dhe jashte kontakt Gezim 0685360655 Tiranë
E shitur
Maina esht ne gjendje shum te mir pune dhe komode nga brenda Pogradec
E shitur
E she's per arsye emigracioni Berat
E shitur
Makina shitet per arsye emigracion. me letra deri ne 2018 Berat
E shitur
Cryler Voyager 2001 naf. 2.5 gr. 7 vends. me te gjitha shrbimet e bera me goma te reja etj. 3000 i diskutues. Shitet veq per arsye mosprdorimi Tiranë
E shitur
Makina eshte me sherbimet e bera vajra filtra, rip faze te sapo nderuara, dy gomat e para 100% te reja, Makina eshte me taksa te paguara deri ne dhjetor, komanda ne timon, xhamat e zin. Vlorë
E shitur
Slitte chrysler familiare 6 + 1 ne gjendje shum te mir si motorrike dhe xhenerike e katshme per gjdo llojprove me te gjitha dokomentat qmimi 3500 euro pak i diskotushem Lezhë
E shitur
shitet ose nderrohet chrysler grand voyager 6 + 1 vende ne gjendje perfekte pune kambio manuale, pasqyra elektrike me palosje 2.5 nafte, sendilje elektrike lekure qe montohen dhe cmontohe. Elbasan
E shitur
Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera, targa letra te gjitha te pagua. Me klima, cdo gje funksionale, 7 vende, e gatshme per cdo lloje prove, shitet per arsye mos perdorimi Vlorë
E shitur

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager është një version i zgjatur i minivanit Chrysler Voyager, i cili është prodhuar nga viti 1988 e deri më tani. Grand Voyager është një minivan shtatë vendesh me rrota aktive të përparme. Karroceria i këtij minivani ka këto dimensione: gjatësia 5144 mm, gjerësia 1953 mm dhe lartësia 1751 mm. Falë dimensioneve të tilla, Grand Voyager ka një brendësi të gjerë, me tre rreshta vendesh, sipas formulës 2 x 2 x 3. Statusin e saj të lartë kjo makinë e konfirmon me pamjen e jashtme mbresëlënëse. Brendësia e Grand Voyager është bërë në një stil interesant, duke përdorur materiale me cilësi të lartë dhe të shtrenjta. Ka shumë hapësirë për udhëtarët në këtë minivan. Çdo sedilje ka rregullimin e pjerrësisë dhe tё krahut tё sediljes. Bagazhi i Chrysler Grand Voyager ka një lartësi të përshtatshme dhe kapacitet të madh, i cili lejon përdorimin e këtij minivani për qëllime tregtare.

Formulari i Përgjithshëm i Chrysler Grand Voyager
Pamje anësore Chrysler Grand Voyager
Pamja e pasme e Chrysler Grand Voyager

Shitja e Chrysler në qytete të tjera