Njoftimet Premium

Chrysler 300M ne shitje në Shqipëri

Chrysler 300 Team 350 Benzine V6; Viti 2005; Kamjo Automatike; Makina eshte ne super gjendje motorrike dhe xhenerike; Kamjo ne gjendje perfekte; 67 mij milje te kaluara; Makina ka ardhur ng. Elbasan
E shitur
Makina eshte me service te be. Full opti. Ka motor 3.5 benzi. Makina eshte leku. Makina ka erdhi nga U. Me xhama te zin Pogradec
E shitur
Chrysler 300M 3.5L shum n gjendje t mir Kukës
E shitur
Crysler 300c diezel dokumenta te paguara gjendje perfekt Durrës
E shitur
Chrysler 300c-06; motorr 300 naft v6 ne gjendje perfekte motorr dhe trasmision mercedes EVO; Ska nevoje per asnjelloj sherbimi; Dokumenta letra dhe siguracioni te prera; 4 goma te reja; Ful. Tiranë
E shitur

Chrysler 300M

Chrysler 300M është një sedan sportiv i kategorisё pёrfaqёsuese, që është prodhuar nga kompania Chrysler që nga viti 1998. Kjo makinë është ndërtuar në platformën LH. 300M u prodhua për tregun amerikan me një motor benzinë 3.5 litra me një kapacitet 258 kuaj fuqi dhe për tregun evropian me një motor 2.7 litra me një kapacitet 204 kuaj fuqi. Kutia e shpejtësisë e instaluar ishte vetëm automatike. Në vitin 1999, revistat e njohura të automobilave Motor Trend dhe Car and Driver e emёrtuan Chrysler 300M makinën e vitit! Në mes të vitit 2002, 300M Special doli në shitje. Dallimet kryesore tё versionit Special: fenerët e pёrparmё ksenon dhe zvogëlimi i hapësirës nga toka. Përveç kësaj, nё kompletin Special përfshiheshin sediljet e lëkurёs me dizajn origjinal. Në vitin 2004, përfundoi prodhimi 300M.

Formulari i Përgjithshëm i Chrysler 300M
Pamje anësore Chrysler 300M
Pamja e pasme e Chrysler 300M

Shitja e Chrysler në qytete të tjera