Njoftimet Premium

Chrysler 300C ne shitje në Shqipëri

Makina sapo ka ardhur nga Amerika me dogane te pagua. 2014 3.6 litra motori full opsin back up camera black and black awd ne gjend. Shume te mire tapiceria eshte ne super gjendje te mire Tiranë
14 500€
Okazion shitet per arsye mos perdorimi si makine e 2te, chrysler 300c naft viti 2007 automat, motorr dhe kambjo benzi origjinal nga fabrika, 100 mij milje origjinal ose 160mij km me dokumenta der. Durrës
6 500€
I diskutueshëm
CHRYSLER 300C ME MOTOR 3.5. MAKINA ESHTE 20.12.2010 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENT. BENZINE GAZ SHUME EKONOMIK HARGJON VETEM 800LEK GAZ PER 100. IMPIANT GAZI LOVATO I SAPO MONTUAR ME 2 VJE. Tiranë
1€
Chrysler 300C 2.7cc benzin gazz 2007 te gjitha sherbimet e bera i gatshem per zhdo lloji prove Alternativ Auto Alternative Auto Shitje makinash; Vizitoni faqen e biznesit ton Rruga dytsore perball. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje te mir motorrike& xhenerik. sherbimet sa po ber. 3.0 naft. 250 mij. makina ka motorre benzi ev. nuk ka nevoj per shum reklama sic duket ne foto ashtu esh. m. Kavajë
E shitur
Makina ka 122 mij km orgjinale garanci pr kilometrat makina esht perdorur makin falmiljare esht ne gjendje prefekte gomat e reja vaj filtra te sapondruara xhenerike motorrike ne gjendje t. Tiranë
E shitur
Makina ka 122 mij km orgjinale garanci pr kilometrat makina esht perdorur makin falmiljare esht ne gjendje prefekte gomat e reja vaj filtra te sapondruara xhenerike motorrike ne gjendje t. Tiranë
E shitur
Makina ka 122 mij km orgjinale garanci pr kilometrat makina esht perdorur makin falmiljare esht ne gjendje prefekte gomat e reja vaj filtra te sapondruara xhenerike motorrike ne gjendje t. Tiranë
E shitur
CHRYSLER 300C ME MOTOR 2.7. MAKINA ESHTE 20.12.2006 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENT. BENZINE GAZ SHUME EKONOMIK HARGJON VETEM 800LEK GAZ PER 100. IMPIANT GAZI LOVATO I SAPO MONTUAR ME 2 VJE. Tiranë
E shitur
Ofrohet per shitje Chrysler 300C 2.7 Benzin Gaz model Amerikan ne gjendje shume te mire dhe i mbajtur me shume merak( makine garazhd) Te dhenat: Vit prodhimi 2007, Benzin-Gaz, Automatik, Tempomat. Tiranë
E shitur
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MI. SHUM EKONOMIK. PRANOJM KEMBIM ME X5 OSE SERIA 5 ME MARREVESHJE Tiranë
E shitur
Shitet Chrysler vit prodhimi 2005 makina disponon navi me ekran Te madh sallon lekure pascyra elektrike gjama te zinj original Me disqe alumini te kromume Me letra deri ne shtator Viti 2005 2.7. Tiranë
E shitur
chrysler viti 2005 me letra te paguar per 1 vit motor 3.5 benzin + gaz te shkruajtur ne leje te qarkullimit disqe alumini 22 tapiceri lekure me navi te madh me 6 cd dvd shitet ose bejm dhe ndri. Durrës
E shitur
DVD play. Kamer parkimi, xhama elektrik 4, soonro. Ndizet me pult, makinen e kam ne amerik kush interesohet te me shkruaj sms ose email do 1 muaj me ardh me traget ne shqipri Tiranë
E shitur
Chrysler c300 3, 5 benzin automat, tron. Viti 2002 Sallon lekure, full option, prodhim amerikan sobe ngroh. tavan xha. sensor security presioni ajri per gomat auto clima displ. Whatsap. Tiranë
E shitur

Chrysler 300C

Gjenerata e re e modelit 300 (i quajtur 300C në disa vende) zëvendësoi Chrysler 300M. Në SHBA, Chrysler 300 ekzistonte në katër versione: 300 (versioni bazë) me një motor 2.7 litra; Touring ose Limited me një motor V6 3.5 litra; 300C me një motor V8 5.7 litra; SRT-8 (top version) me motor V8 6.1 litra. Shkronja "C" në emër tregonte konfigurimin e lartë të këtij modeli me motorët V8 HEMI. Në Evropë, të gjitha versionet e Chrysler 300, pavarësisht motorit dhe konfigurimit, u shitën ekskluzivisht me emrin Chrysler 300C. Shkronja "C" në këtë rast nuk tregon konfigurimin e lartë të modelit me V8, në dallim nga versioni për tregun amerikan. Modeli 300 u është ofruar klientëve në karrocerinë sedan ose universal. Prodhimi i universalit “300C” ishte në Austri në uzinën Magna Steyr. Përveç makinave me motor benzinë, për Evropën dhe Australinë u prodhua versioni Chrysler 300C me motor nafte.

Formulari i Përgjithshëm i Chrysler 300C
Pamje anësore Chrysler 300C
Pamja e pasme e Chrysler 300C

Shitja e Chrysler në qytete të tjera