Njoftimet Premium

Chevrolet Tahoe ne shitje në Shqipëri

Super okazion Chevrolet tahoe 5.2 benzin gaz e bler ne amerik ne 2008 me 0 tashme ka 129 mij km dhe sapo i esht hedhur impjant i gazit 2000 me sherbime t bera t gjitha makina s ka nevoj per asgj. Tiranë
E shitur
Super okazion Chevrolet tahoe 5.2 benzin gaz e bler ne amerik ne 2008 me 0 tashme ka 129 mij km dhe sapo i esht hedhur impjant i gazit 2000 me sherbime t bera t gjitha makina s ka nevoj per asgj. Tiranë
E shitur
Shorvolet viti 2013 benxin gaz 5.3 me impjant te pontuar special me 100 km 7 milek gaz me prov ka 117 km esht me dokumenta te paguar per nje vit te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te rej. Tiranë
E shitur
Gjipi esht ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset e perfunduara vetura eshet e ardhur nga gjermanija dhe gjendet me kosov kapaciteti 5.2 benzin viti i prodhimit 2001 Tropojë
E shitur
shitet shervolet tahoe 4.8 ben + gaz full opsion per vitin qe ka ne super gjendje kondicjoner para mbrapa me 2opsione kseno muzik 3500 vatt 4xhamat elektrik 2televizora para mbrapa 4goma te rej. Tiranë
E shitur
shervolet tahoe 4.8 gaz full full 2 televizora 3000 vat muzik gjendje super shum e paster si makin letrat e paguara ose ndrroet me makin te vogel Tiranë
E shitur
Shevo tahoe 4.8 gaz benzin full osion televizor para dhe mrapa muzik kondicjoner abs okazjon dhe ndrrohet Tiranë
E shitur
Viti 2012, ngjyre e zeze, dokumenta te paguara per 1 vit, full option, ne gjendje perfekte! Tiranë
E shitur
Cevo tahoe 4.8 benzin gas full 2televizor para mbrapa abs kond kseno Tiranë
E shitur
okazjon shevo tahoe 4.8 benzin gaz viti 2002 full full atomat abs kondicjoner kseno dritat me memorje 4 xhama elektik te gjitha sherbimet e bera ne koh shum e paster si mak letrat fund dhjetor. Tiranë
E shitur
She's xhip ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet te bera ne greqi; 0666628880 Përmet
E shitur
shitet chevrolet tahoe 2012 5.3 benzin gaz e paster nga jasht dhe nga brenda ka 8 muaje ce ka ardhur nga amerika te gjiths dherbimet e bera shitet ose ndrrohet me hyrje ose mak; cmimi 23 Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, me targa shqiptare dhe dokumenta te rregullt. Ka vetem 16000 km prandaj eshte nje okazion per te interesuari. Per cmimin mund t. Lezhë
E shitur

Chevrolet Tahoe

Në vitin 1995, kompania General Motors prezantoi fuoristradën e re të madhe Chevrolet Tahoe. Kjo makinë kishte një version me tre dyer dhe një version me pesë dyer. Kjo fuoristradë kornizë e madhe klasike ishte e pajisur me një motor benzinë V8 5.7 litra (200 ose 255 kuaj fuqi) ose një motor naftë Detroit Diesel V8 6.5 litra (180 kuaj fuqi). Tahoe mund të jetë me rrota aktive të pasme ose me katër rrota aktive. Kutia e shpejtësisë: mekanike ose automatike. Gjenerata e dytë Tahoe u shfaq në vitin 2000. Me ndërrimin e gjeneratave, fuoristrada humbi versionin me tre dyer, si dhe modifikimet me një kuti shpejtësie mekanike. Në Tahoe-n e re instalohen motorët me benzinë: 4.8 litra (275 ose 295 kuaj fuqi) dhe 5.3 litra (280 ose 295 kuaj fuqi). Në fund të vitit 2005, në SHBA filloi prodhimi i këtyre fuoristradave të gjeneratës së tretë dhe në vitin 2006, filloi prodhimi i Tahoes në Rusi. Gjenerata e katërt Chevrolet Tahoe u prezantua në vitin 2014.

Formulari i Përgjithshëm i Chevrolet Tahoe
Pamje anësore Chevrolet Tahoe
Pamja e pasme e Chevrolet Tahoe

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera