Njoftimet Premium

Chevrolet Orlando ne shitje në Shqipëri

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
7 200€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
7 200€
CHEVROLET ORLANDO E VITIT 2015, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATI. KY MODEL ESHTE SPECIALITET I GJIGANDEVE AMERIKAN TE CHEVROL. NGA TE DHENAT E FUNDIT REZULTON SE MAKINA KA NJE PERQINDJE SHUME TE ULE. Tiranë
E shitur
Shitet chevrolete orlando 2.4 benzine e pershtatshme per impjant 7 vendeshe; Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje problem me sherbimet e bera rregullisht, letrat e prera per nje vit deri n. Tiranë
E shitur
Gjendje perfekte motorr dhe kambio vetem gaz me Sensore parkimi, , shi. Te saponderruara per merak Injektore dhe set zinxhir motorr. Punon vetem gaz perfekt ne nje harxhim super minimal Tiranë
E shitur
Chevrolet orlando; Viti 2012; Kamio manual; Abs Esp Srs; Pilot automatik; Sendilje elekrike; Pasqyra me palosje elektrike; Navigatore i vogel; Radio Cd; Disqe alumini; Goma te reja; Makina esht. Gjirokastër
E shitur
Shitet chevrolete orlando 2.4 benzine e pershtatshme per impjant 7 vendeshe; Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje problem me sherbimet e bera rregullisht, letrat e prera per nje vit deri n. Tiranë
E shitur
. Shitet Chevrolet Orlando 2.0 Diesel 163CV, viti 2013, km 183000, vende 6 + 1, me tvsh te pagu. sapo ardhur nga Siena Ita. cmimi 9000 eur Fier
E shitur
Makina eshte blere me 0 kilometra te chevrolet albania, tek Opel Nos. Te gjitha sherbimet te kryera prane konesionari. Ka 49000 km te sajat pasi nuk eshte perdorur per perdorim te perditsh. Vlorë
E shitur
E shitur
Shitet forisdrate Chervrolet Orlando si e Re 1.9 TDI e sapoardhur nga zvicerra Tiranë
E shitur

Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando është një minivan familjar me shtatë vend që është prodhuar nga kompania General Motors nën markën Chevrolet. Orlando është bërë në platformën Chevrolet Cruze. Ky minivan u prezantua për herë të parë në tetor të vitit 2008 në ekspozitën të makinave në Paris. Prodhimi filloi në vitin 2010. Orlando u prodhua në disa vende: Kore, Rusi, Vietnam, Uzbekistan dhe Kazakistan. Kjo veturë ka dy modifikime kryesore: me një motor benzinë 1.8 litër (141 kuaj fuqi) dhe me një motor 2.0 naftë (163 kuaj fuqi). Kambio: mekanike ose automatike. Konkurrentët kryesorë të këtij minivani janë: Suzuki Ertiga, Kia Carens, Toyota Verso, Ford C-Max dhe Volkswagen Touran. Në vitin 2018 u shfaq gjenerata e dytë e Chevrolet Orlando. Vlen të përmendet se gjenerata e dytë e këtij minivani prodhohet vetëm në fabrikën e SAIC General Motors në Shanghai, Kinë.

Formulari i Përgjithshëm i Chevrolet Orlando
Pamje anësore Chevrolet Orlando
Pamja e pasme e Chevrolet Orlando

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera