Njoftimet Premium

Chevrolet minivan / minibus në Shqipëri

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
7 200€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
7 200€
CHEVROLET ORLANDO E VITIT 2015, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATI. KY MODEL ESHTE SPECIALITET I GJIGANDEVE AMERIKAN TE CHEVROL. NGA TE DHENAT E FUNDIT REZULTON SE MAKINA KA NJE PERQINDJE SHUME TE ULE. Tiranë
E shitur
Shitet chevrolete orlando 2.4 benzine e pershtatshme per impjant 7 vendeshe; Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje problem me sherbimet e bera rregullisht, letrat e prera per nje vit deri n. Tiranë
E shitur
Gjendje perfekte motorr dhe kambio vetem gaz me Sensore parkimi, , shi. Te saponderruara per merak Injektore dhe set zinxhir motorr. Punon vetem gaz perfekt ne nje harxhim super minimal Tiranë
E shitur
Chevrolet orlando; Viti 2012; Kamio manual; Abs Esp Srs; Pilot automatik; Sendilje elekrike; Pasqyra me palosje elektrike; Navigatore i vogel; Radio Cd; Disqe alumini; Goma te reja; Makina esht. Gjirokastër
E shitur
Shitet Makine Chevrolet Equinox 2000 gaz/benzine e vitit 2005 me 90.000. Makina eshte ne gjendje shume te mir. Shitet per arsye mosperdorimi Durrës
E shitur
Shitet chevrolete orlando 2.4 benzine e pershtatshme per impjant 7 vendeshe; Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje problem me sherbimet e bera rregullisht, letrat e prera per nje vit deri n. Tiranë
E shitur
. Shitet Chevrolet Orlando 2.0 Diesel 163CV, viti 2013, km 183000, vende 6 + 1, me tvsh te pagu. sapo ardhur nga Siena Ita. cmimi 9000 eur Fier
E shitur
Makina eshte blere me 0 kilometra te chevrolet albania, tek Opel Nos. Te gjitha sherbimet te kryera prane konesionari. Ka 49000 km te sajat pasi nuk eshte perdorur per perdorim te perditsh. Vlorë
E shitur
Chevrolet trans sport 3.4 benzin / g. Makina Esht me gjende shum te mir si motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet te sapo kryera nderrim vaj filtra vaj kamjo goma 70 % te re. xham. Fier
E shitur
shitet astro van chevrolet 4300 kubik v6, nuk e kap taksa e luksit pasi eshte 6 + 1, dvd, lekure, 93000. e pershtatshme per me g. makina per 1 muaj vjen ne shqiperi, cmimi 8000 eu. cdo gj. Tiranë
E shitur
E shitur
Shitet forisdrate Chervrolet Orlando si e Re 1.9 TDI e sapoardhur nga zvicerra Tiranë
E shitur
Chevrolet Express 3500 (America) Furgon (15-Passange) 5 vendesh i veant (one of a kind) ne Shqiperi, me dokumenta te rregull. Eshte shum komode & e rehatshme per transport, sendilj. Tiranë
E shitur

Shitja e Chevrolet-it në Shqipëri. Historia e markës

Chevrolet

Më shumë se njëqind vjet më parë historia e Chevrolet-it nisi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në një rrugë të gjatë zhvillimi, marka ka arritur të përballojë periudhat e uljeve dhe ngritjeve dhe të ruajë pozicionin e saj në shumë segmente të tregut global të automobilëve. Fillimisht, themeluesit planifikuan të zënë vendin e makinave luksoze, të ndryshme në dizajn dhe karakteristikat dalluese. Megjithatë, ideja nuk u përhap më tej, pasi çmimi i transportit nuk ishte i përballueshëm për konsumatorin masiv.

Pas kësaj pengese, politika e kompanisë u rishikua plotësisht dhe synoi krijimin e makinave të përballueshme në çmim dhe praktike në përdorim. Aktualisht, marka Chevrolet prodhon gamën më të gjerë të makinave, nga makinat e vogla si Chevrolet Spark, deri te kamionçinat më të fuqishme dhe fuoristradat e përmasave të mëdha. Makinat Chevrolet arritën ta provojnë veten si të sigurta dhe të thjeshta në mirëmbajtje. Duke ndjekur tendencat globale, marka bëri montimin e tipit të saj ekonomik në vendet e Azisë Juglindore, në veçanti në Korenë e Jugut.

Shitja e Chevrolet në Shqipëri

Chevrolet

Duke hapur horizonte të reja për shitjen e produkteve të saj, kompania Chevrolet hyri në tregun shqiptar të automobilëve. Marka u mirëprit nga shoferët dhe shpejt fitoi respektin dhe dashurinë e merituar. Kryesisht, makinat hyjnë në këtë vend nga shtetet fqinje. Meqenëse Chevrolet-i dallon nga cilësia dhe besueshmëria e tij, ai gjithnjë e më shumë blihet nga udhëtarët e distancave të largëta, të cilët vlerësojnë komfortin dhe komoditetin.

Makinat ekonomike të kësaj marke në të gjithë botën kanë dhënë prova se janë "kuaj pune". Thjeshtësia e mirëmbajtjes dhe aftësia për të përballuar kushtet më të ashpra të përdorimit e bëjnë markën kaq tërheqëse për njerëzit që planifikojnë të blejnë një makinë personale në të ardhmen e afërt. Makinat e markës Chevrolet dallohen për përmasat e bollshme të brendshme dhe bagazhin e gjerë, ku mund të vini të gjitha sendet tuaja dhe madje edhe pas kësaj të mbetet ende pak hapësirë. Këtë plus do ta vlerësojnë zotëruesit e një familjeje të madhe me fëmijë. Në faqen tonë ju mund të gjeni shumë oferta interesante për shitjen e makinave Chevrolet. Ne jemi të sigurt se në mesin e kësaj shumëllojshmërie, ju do të gjeni një ofertë që do t'ju përshtatet në çmim dhe cilësi.

Shitja e automjeteve të përdorura Chevrolet

Chevrolet

Makinat Chevrolet, edhe gjatë përdorimit të zgjatur të tyre dhe kilometrazhit të lartë, ruajnë sigurinë e tyre dhe nuk kërkojnë riparime të shtrenjta. Nëse pronari i mëparshëm është kujdesur për makinën, të jeni të sigurt që do të merrni një automjet që nuk ka nevojë për investime kapitale. Kostoja e riparimit e makinave Chevrolet do ti befasojë ato shoferë që më parë kanë udhëtuar me makina të markave të mëdha evropiane. Me një kosto relativisht të ulët të riparimit, gjetja e pjesëve për Chevrolet nuk do të jetë e vështirë.

Nëse keni ndër mend të shisni një automjet të markës Chevrolet, atëherë sigurohuni që të vendosni një njoftim në faqen tonë të internetit. Mundohuni të specifikoni plotësisht të gjitha karakteristikat e makinës, në mënyrë që blerësi të ketë dëshirë për ta blerë atë. Mos anashkaloni mangësitë që kanë dalë gjatë përdorimit të makinës, në mënyrë që gjatë kontrollit të mos dalin detaje të pakëndshme, të cilat mund të dekurajojnë pronarin potencial dhe të prishin marrëveshjen në zhvillim. Modelet e paraqitura në tregun shqiptar i shërbejnë pronarit të tyre për shumë vite dhe janë dëshmitarë të shumë udhëtimeve me përshtypje pozitive.

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera