Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet Matiz në Shqipëri

Shitet Chevrolet Matiz 800 Benzine Kamio Manule Motorri ne gjendje perfekte pune 86.350 km Origjinale Vit prodhimi 2008 Goma 90% te reja Makina e sapo ardhur nga Belgjika dhe e sapo targuar n. Tiranë
2 000€
I diskutueshëm
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 140000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
2 200€
Chevrolet matiz; VITI 2006; 0.8 benzin-gas; EURO 4; 70112km; KAMBIO Automat; CD ROM- RADIO; SEDILE Stof; KLIMA ME 2 ZONA; Airba (R) ABS, BAS; ESP( Sistem kundra rrshqitjes,; 2 CELESA; GJENDJ. Lushnjë
E shitur
SHITET; Chevrolet Matiz; 800 Benzine; Makina e sapo ardhur nga Belgjika dhe e sapo targuar ne shqiperi letrat deri me 25 Tetor 2020; Vit Prodhimi 2008; Kamio Manule ne gjrndje perfekte puna 5 + 1. Tiranë
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz 800 Benzine Kamio Manule Motorri ne gjendje perfekte pune 86.350 km Origjinale Vit prodhimi 2008 Goma 90% te reja Makina e sapo ardhur nga Belgjika dhe e sapo targuar n. Tiranë
E shitur
SHITET; Chevrolet matiz; VITI 2006; 0.8 benzin-gas; EURO 4; 70112km; KAMBIO Automat; CD ROM- RADIO; SEDILE Stof; KLIMA ME 2 ZONA; Airba (R) ABS, BAS; ESP( Sistem kundra rrshqitjes,; 2 CELESA. Lushnjë
E shitur
Kambio automatike motorr 0.8 benzi. Kondicioner klima airbage GPSsetero/DVD; Ekran LCD, sensor parkimi me kame. Konsumi 3.5 l/100. Ne gjendje shum te mi. E gatshme per cdo lloj prove ng. Pogradec
E shitur
Chevrolet Matiz, Ardhur nga zvicra, 0, 8. Benzin konsumon 100 km 4 Litra Dogane e paguar, Kondicioner, Airbeg, CD, Goma verore rezerve, Disqe Alumin, 4 porta, sensor parkimi para & mbrapa. Tiranë
E shitur
Chevrolet Matiz viti 2006. 900Benzin/G. Me letra deri ne 25-03-2020. Cmimi esht okazion !! I pa diskutueshm ! Durrës
E shitur
Chervolet Matiz Viti 2008 Motor 800cc Benzin + gaz xhamat elektrik kondicioner ngrohje ftohje goma 70% te rej. Mart letra te sapo bera per 1 vit Fier
E shitur
Chevrolet Matiz viti 2006. 900Benzin/G. Me letra deri ne 25-03-2020. Cmimi esht okazion !! I pa diskutueshm ! Durrës
E shitur
Chevrolet 0.8 benzin-gas nga fabrika me 4 dyer ne gjendje shum te mire kambio manuale me dogane 130.000 km origjinale nr: 0683368927 cmimi 2200 Tiranë
E shitur
shite 1100 euro i diskutushem me lerta te paguar Tiranë
E shitur
Shitet chevrolet matiz viti 20.12.2007 motor 0.8 benzin + ga; Makina sht me dogan t pagu. mimi pak i diskutueshm Tiranë
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz e vitit 2009, me dogane te paguar dhe te gjitha sherbimet e krye. Makina eshte ne gjendje shume te mire; 0692108853 Tiranë
E shitur
Ofrojme makina me qera me cmimet me te mira duke filluar me nga 20 Euro/dita mund te merrni me qera makina si Chevrolet viti 2007 benzine + gaz apo edhe Opel Zafira 7 vendesh; Kontaktoni ne nr. Tiranë
E shitur
shes chervolet matiz motorr 0.8 benzin/gaz me dogan te paguar sapo ka ardhur nga italia ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prov Fier
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz 800 benzine !! Viti prodhimi fund 2005, Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike, Letrat te paguara !! Cmimi 1800 !! Nr Cel: 0694760633 Fier
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz 800 benzine !! Viti prodhimi fund 2005, Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike, !! Cmimi 2000 !! Ne Cel: 0695695065 Fier
E shitur
Me dekomenta per nje vit Durrës
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir motorike e gjenerike shum ekonomike 800cc me impiant te montuar nga fabrike Tiranë
E shitur

Matiz është një makinë kompakte qytetare e projektuar dhe prodhuar nga divizioni i Koresë së Jugut të General Motors, si dhe fabrika të tjera të makinave nën liçensë. Deri në vitin 2001, kjo makinë e vogël ishte i njohur më mirë nën emrin e Daewoo Matiz. Në vitin 2001, General Motors fitoi një shumicë të aksioneve në Daewoo Motors dhe që nga viti 2004, makinat Daewoo Matiz janë shitur me emrin Chevrolet Matiz. Në të njëjtën kohë, veturat që prodhoheshin në një fabrikë në Uzbekistan ruanin emrin e tyre të dikurshëm. Në fund të vitit 2002, 500,000 Daewoo Matiz u shitën në Evropë, deri në vitin 2005 u shitën 1.4 milion makina Daewoo dhe Chevrolet Matiz. Kjo veturë ka tre versione të motorëve të benzinës: 0.8 litra, 1.0 litra dhe 1.2 litra. Matiz ishte i pajisur me kuti shpejtësie mekanike dhe automatike.

Chevrolet Matiz general form
Chevrolet Matiz side view
Chevrolet Matiz back view

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera