Njoftimet Premium

Chevrolet Lacetti ne shitje në Shqipëri

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, pasqyra elektrike, dy celesa, kompiuter bordi, goma te reja Tiranë
E shitur
Chevrolet lacceti sw 2010, 2.0 nafte manule 120 000. Radio cd, kondicioner, xhama elektrik, komanda ne timon, cruise contr. Makina e blere zero e servisuar rregullusht me librin e sherbimev. Tiranë
E shitur
Shitet makina ne gjendje shum te mir 1.6 benzin shum e shpejt sport nga fabrika sapo I kam vendosur impiantin e gazi landirenzo makina esht e 2004 me kondicioner taksa 60 mij lek ne vit dhe esh. Berat
E shitur
Chevrolet Lace. fundi i 2006 1.6 benzine ne gjendje shume te mire si gjenerike ashtu dhe motorrike mimi 3.500 i diskutushem Durrës
E shitur
Chervolet Lacetti viti2009 benzi Durrës
E shitur
Shitet makine Chervolet ne gjendje shume te mi. Makina eshte blere e re ne dyqanin Chervolet 6000 km ka be. Shitet per arsye mosperdori; Siguracioni eshte per nje vit i paguar; Sapo k. Berat
E shitur
Ne gjendje super esapoerllure nga italija me dogane teprer mundesi ndrimi Durrës
E shitur
makina esht gati per cdo lloj prove letrat te paguara deri ne dhjetor te 2016 imjant gazi dixhitalb lavato Berat
E shitur

Chevrolet Lacetti

Në vitin 2002, filloi prodhimi i sedanëve Daewoo Lacetti në Kore, më vonë gama e modeleve u plotësua me një hatchback me pesë dyer dhe një universal. Fillimisht, ata u përpoqën t'i shisnin në tregun evropian me këtë emër, por në vitin 2004 makinat për Evropën u morën emrin Chevrolet Lacetti. Në vende të ndryshme, ky model kishte shumë emra: Biuck Excelle në Kinë, Holden Viva në Australi, Chevrolet Optra në Kanada dhe Azi, Suzuki Forenza në SHBA. Në vitin 2006 filloi prodhimi i makinave Lacetti në Rusi në fabrikë në qytetin e Kaliningradit. Në Kore, prodhimi i këtij modeli ishte përfunduar në vitin 2008 ndërsa në Rusi veturat vazhduan të bëhen deri në fund të vitit 2012. Makina ka qenë gjithmonë në kërkesë shumë të mirë midis blerësve, vetëm 285,000 Lacetti u shitën në Rusi. Në vitin 2008 filloi prodhimi i kësaj makine në Uzbekistan. Në vitin 2013, Lacetti uzbek është shitur me emrin Daewoo Gentra.

Formulari i Përgjithshëm i Chevrolet Lacetti
Pamje anësore Chevrolet Lacetti
Pamja e pasme e Chevrolet Lacetti

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera