Njoftimet Premium

Chevrolet Kalos ne shitje në Shqipëri

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.1 benzine + gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2006, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, goma t. Tiranë
2 800€
Shitet chevrolet kalos 1.2 benzin + gaz shenuar ne lejen e qarkullimit ne gjendje super nga ana xhenerike motorrike kondicioner etj bejm dhe nderrime + \- diferencen Elbasan
E shitur
SHITET CHevorlet kalos benzin-gaz viti 2008 me kondicioner xhama elektrik ABS me te gjitha sherbimet e bera me letra te paguara per nje vit me goma te reja vaj filtra te nderruara + rrip motorr. Durrës
E shitur
Shitet per arsye mosperdorimi sherbimet e bera ne gjendje te mire cmimi i diskutuesh. Letra te prera Berat
E shitur
Chervolet Kalos; Viti 2005; Motorri Benzine 1.2; Me Impjant Gazi; Me letra; Te gjitha sherbimet e bera; Nr T. 0697267709 Durrës
E shitur
Shitet Shvrolet kalos sapo targuar Automat 1.4 bezin gati per impjant gazi viti 2007 89 mij kilometra te vetat klima kondicioner mbyllje me pult ne gjendje prefekte nuk ka nevoj per asnji sherbi. Tiranë
E shitur
Shitet Chevrolet kalos 1.2 benzin gaz impjanti I shenuar ne leje qarkullimi set faze freksion I sapo bere cmimi I pa diskutushem Fier
E shitur
Makina esht ne gjendje perfekte me letra te rregullta deri ne dhjeto. Super e mirmbajtur dhe ekonomik. Shitet per arsye mos perdorimi Cmimi 2500 Euro i diskutueshem Durrës
E shitur
; Shitet makina Chevrolet Kal. 2 xhamat e pare elektri. Me dogane te paguar ne gjendje te mi. Me kasetofon dhe AirB. Makina gjendet prane aeroport. Per me shume info kontaktoni ne nr m. Tiranë
E shitur
1.2 gaz/benzin Viti 2007. Me letra te paguara per 1 v. Makina eshte ne gjendje shume te mi. 2400 i diskutuesh Fier
E shitur
Chevrolet klaos 1.4 benzin + gaz super gjendje motorrike dhe xhenerike vaj filtra te sapo ndruar xhama elektrik disqe alumini goma 95% te reja; Shitet per arsye mos perdorimi cmimi 1800. Tiranë
E shitur
Shitet chervolet kalos 2005 me targa te huaja 1.4 motorr japan shpenzime te vogla qmimi i diskutueshem nuk ka nevoj per investime teknike; Nese ka nevoj per foto tjera kontaktojm ne viber +. Kukës
E shitur
Chervolet Kalos; - Vit prodhim 2007-08; - Motorr 1.2 Benzin/Gaz super ekonomike harron ti hedhesh karbura. Impjanti i vendosur jasht; - Klima; ; Makina eshte shume e paster nga jashte edh. Tiranë
E shitur
Isapo ardhur me dogan te pagu. esht ne super gjend. impianti i gazit esht origjinali i fabrik. super ekonomik 15 mi lek mbushet pieno me g. e harron ti hedhe. flm Fier
E shitur
Vetura ne gjendje mjafte te mire, me pagesa deri korrik 2018 Tiranë
E shitur

Chevrolet Kalos

Chevrolet Kalos është prodhuar nga kompania General Motors që prej vitit 2005. Kalos ka rrota të përparme aktive dhe tre variante të karrocerisë: një hatchback me tre dyer, një hatchback me pesë dyer dhe një sedan. Në vende të ndryshme, kjo makinë ekonomike njihet me emra të tjerë: në Rusi - Chevrolet Aveo, në Kanada - Suzuki Swift ose Pontiac Wave, në Kinë - Chevrolet Lova. Kalos u dorëzua në Evropë me motorë 1.2 litra dhe 1.4 litra, për tregjet e Ukrainës dhe vendet aziatike këto makina ishin të pajisura me motorë 1.5 litra dhe 1.6 litra. Kuti shpejtësie: automatike ose mekanike. Gjenerata e dytë e Chevrolet Kalos doli në shitje në vitin 2011. Kalos i ri kishte tre modifikime kryesore: LT, LTZ dhe LS. Salloni i makinës është bërë më i madh, në rreshtin e dytë të vendeve, tre të rritur mund të përshtaten lehtësisht. Kalos i gjeneratës së dytë ishte i pajisur me një motor benzinë 1.6 litërsh me 115 kuaj fuqi.

Formulari i Përgjithshëm i Chevrolet Kalos
Pamje anësore Chevrolet Kalos
Pamja e pasme e Chevrolet Kalos

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera