Njoftimet Premium

Chevrolet HHR ne shitje në Shqipëri

Chervolet HHR Automat benzin gas e shenuar ne leje impianti i ri i sapomontuar model stag 200.motorr 2.4L, e sapo targuar sendile lekure me ngohje sh e rehateshme eshte full dhe cdo gj. Elbasan
E shitur
Hhr amerikane shum komode 2008 e vecant munduesi nderrimi me 44 per arsye terreni + - diferencen letrat per nje vit Fier
E shitur
Shitet foristrade shum e bukur e sapo ardhur nga zvicra Cervolet. HHR 240. L T Kambio Automatike Benzin + Gas viti 2009 Kondicioner Tapiceri bezh Airbag Abs Timon hidraolik Xhama elektrik t. Tiranë
E shitur
Shitet Chevrolet hhr viti 2007, 2.2 benzin, km 96000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Amerika, makin perfek. cmimi 3500 eur Fier
E shitur

Chevrolet HHR

Chevrolet HHR është një universal me pesë dyer me një dizajn të stilit të makinave nga mesi i shekullit të 20-të. Prodhimi i modelit filloi në vitin 2005 në fabrikën e GM në Meksikë. Ekzistojnë spekulime se prototipi për Chevrolet HHR ishte Chevrolet Suburban i vitit 1949. Kjo makinë u krijua në platformën Delta, mbi të cilën u projektuan Chevrolet Cobalt dhe Pontiac G5. Në HHR u instaluan motorë benzine me 2.2 litra (143–149 kuaj fuqi) dhe 2.4 litra (172–175 kuaj fuqi) dhe në vitin 2007, klientëve filluan t’u ofrohet një version sportiv i SS me një turbomotor dylitërsh me 260 kuaj fuqi. Në të njëjtin vit 2007, u shfaq një version furgoni. Kuti shpëjtësie: mekanike me pesë marshe ose automatike me katër marshe. Chevrolet HHR u shit në Amerikën e Veriut dhe Evropën Perëndimore. Prodhimi i modelit u përfundua në vitin 2011.

Formulari i Përgjithshëm i Chevrolet HHR
Pamje anësore Chevrolet HHR
Pamja e pasme e Chevrolet HHR

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera