Njoftimet Premium

Chevrolet Express ne shitje në Shqipëri

Chevrolet Express 3500 (America) Furgon (15-Passange) 5 vendesh i veant (one of a kind) ne Shqiperi, me dokumenta te rregull. Eshte shum komode & e rehatshme per transport, sendilj. Tiranë
E shitur

Chevrolet Express

Chevrolet Express është një automjet komercial i prodhuar nga kompania amerikane General Motors. Prodhimi Express filloi në 1995 në fabrikën e GM në SHBA. Vlen të përmendet se në gamën e modeleve të General Motors ekziston një makinë e ngjashme - GMC Savana. Makina Express u ofrohen klientëve në dy versione: një furgon tregtar dhe një minibus me madhësi të plotë që mund të transportojë nga 8 deri në 15 pasagjerë. Që nga viti 2004, ESP është instaluar në të gjitha versionet e këtij automjeti. Chevrolet Express është i pajisur me motorë benzinë dhe naftë që variojnë në vëllim nga 4.3 në 6.6 litra. Kutia e shpejtësisë vetëm automatike. Blerësit mund të zgjedhin një version me katër rrota aktive ose me rrota aktive të pasme. Konkurrentët e Express janë: Ford E-Series dhe Dodge Ram Van.

Formulari i Përgjithshëm i Chevrolet Express
Pamje anësore Chevrolet Express
Pamja e pasme e Chevrolet Express

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera