Njoftimet Premium

Chevrolet Epica ne shitje në Shqipëri

makina esht ne gjendje super 2.0 nafte automat viti 2010 full opsion Tiranë
E shitur
makina esht super gjendje viti 2010 full opsion 2.0 nafte automat Tiranë
E shitur
makina esht ne gjendje te mir viti 2010 full opsion Tiranë
E shitur
makina esht ne gjendje super full opsion 2.0 nafte automat viti 2010. bej dhe ndrrim Tiranë
E shitur
makina esht ne gjendje super full opsion 2.0 nafte automat viti 2010. bej dhe ndrrim Tiranë
E shitur
makina esht ne gjendje te mir viti 2010 automatik 2.0 nafte full opsion me letrra deri ne shtator 2020 me siguracjon kasko Tiranë
E shitur
chevrolet epica 2.0 nafte automat viti 2010 full opsion ne gjendje te mir me letrra deri shtator 2020 me siguracjon kasko Tiranë
E shitur
full opsion me sensor 200 nafte Tiranë
E shitur
Makina esht full opsion dhe shum komode tapiceri bezh lekure shum e paster drrita kseno goma te rej. 200 nafte automat viti 2010 letrra te paguara deri ne fund te 2018 Tiranë
E shitur
E shitur
Shitet chevrolet epica 2.0 benzine, ne gjendje sup. cmimi i diskutushem Tiranë
E shitur
Chevrolet Epica, viti 2006, motor 2.0, benzine, kambio manuale, 122000km, makine e mbajtur mire, parkuar ne ambjente te mbyllura, sedilje lekure, shume e rehatshme, sensore parkimi, xhama dh. Tiranë
E shitur
shitet shervolet epica viti 2008, me sensore mbrapa, kamio automatike, klima, sedile me ngrohje, pasqyra elektri. full optio Tiranë
E shitur
Shitet Shervolet Epika ne gjendjen super te mire 119000km me dokumenta deri ne Mars viti prodhimit 2008 kambio automatike super makine cmimi 5500euro nr0672016008 Tiranë
E shitur

Chevrolet Epica

Në vitin 2006, në Kore filloi prodhimi i sedanit të ri Chevrolet Epica. Ky automjet me rrota të përparme aktive zëvendësoi modelin Daewoo Magnus/Chevrolet Evanda. Në Evropë dhe Kinë, makina u quajt Chevrolet Epica, në Kore - Daewoo Tosca, në Australi - Holden Epica dhe në Islandë - Chevrolet Tosca. Gjithashtu, ky model ishte grumbulluar në Rusi, Kazakistan dhe Uzbekistan, por këto makina ishin të destinuara vetëm për tregjet lokale. Sedan Chevrolet Epica ishte pajisur me motorë benzine me gjashtë cilindra: 2.0 litra me një kapacitet prej 143 kuaj fuqi dhe 2.5 litra me një kapacitet 156 kuaj fuqi. Makinat me motor 2.0 litër ishin të pajisura me kambio mekanike me pesë marshe ose automatike me pesë marshe, versioni me motor 2.5 litër ishte vetëm me kambio automatike. Në vitin 2007, gama e modeleve u shtua me versionin e motorit turbodiesel dy litra me një kapacitet prej 148 kuaj fuqi.Prodhimi i Epica vazhdoi deri në vitin 2012.

Formulari i Përgjithshëm i Chevrolet Epica
Pamje anësore Chevrolet Epica
Pamja e pasme e Chevrolet Epica

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera