Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet Cruze në Shqipëri

Letra Te Paguara Deri Ne Dhjetor te 2021; ; Mundesi Nderrimi Fier
4 500€
I diskutueshëm
Shitet Chevrolet Cruze 2009. S 2.0 Dies. Makina esht blere me 0 kilometra dhe eshte perdorur vetem nga nje person, Aktualisht makina disponon 77.000 Kilometra Origjinale te vet. Esht ne gjendj. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire, eshte perdorur ne Ita. Eshte me targa italia. Servisi i fundit eshte bere ne Bologna para 1 mua. Makina ka opsione extra: -Xhamat ngrihe. Tiranë
E shitur
Full opsion ne gjendje supe; Letra deri shkurt 2017; 2900 kubik taksat kushtoin 70 mi le Lezhë
E shitur
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 160000 km Maqedoni
E shitur

Sedani me pesë dyer Chevrolet Cruze u prezantua zyrtarisht në vitin 2008. Në fund të vitit 2011, filloi prodhimi dhe shitja e makinës në karroceri hatchback. Në Ekspozitën Ndërkombëtare të Automjeteve në Gjenevë në mars të vitit 2012 u shfaq Cruze në karroceri e universal. Vlen të përmendet se në këtë kohë shitjet e sedanit dhe hatchback Cruze në të gjithë botën arritën shifrën e një milion makinave. Në vitin 2012 u krye ristilimi i parë i kësaj makine, si rezultat i së cilës pamja e jashtme ndryshoi pak, u prezantuan disqe të reja aliazhi dhe u shfaq sistemi argëtues MyLink. Në gusht 2014, u njoftua se ishin shitur tashmë tre milion Cruze. Shumica e këtyre makinave u shitën në Kinë, SHBA dhe Rusi. Chevrolet Cruze i gjeneratës së dytë u prezantua në vitin 2014 në showroom-in në Pekin.

Chevrolet Cruze general form
Chevrolet Cruze side view
Chevrolet Cruze back view

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera