Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet Captiva në Shqipëri

Chevrolet Captiva 4x4 Benzine/Gaz viti 2008. Super e paster nga brenda dhe nga jash. Motor 2.4 me 4 pisto. Kamio manua. Makina eshte 6 + 1 ven. Sensor parki. Kamer Parki. Dritat ful. Berat
6 999€
I diskutueshëm
E sapo ardhur nga Italia dhe me dogane te paguar Elbasan
5 000€
Shitet Chevrolet Captiva 2.0 naft 12/2006 e sapoardhur nga zvic. Makina ka 212 mij km origjinale! Eshte ne super gjendje me liber sherbimesh dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim nga ana ju. Ka 2. Tiranë
6 000€
SHITET CHEVROLET CAPTIVA ME 7 VENDE 4x4 FUQIA MOTORRIKE 2.0 DIESEL KAMIO AUTOMATIKE VITI 2007 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PER NJI VIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 6700 EURO MUNDESI FINANCIMI ME KESTE Elbasan
6 700€
Chevrolet Captiva 2.2 Nafte manual 7 vendes. Makina disponon: fikje ndezje ne semafor, sedilje lekure me levizje elektrike dhe nxjehje, touch screen me navi dhe kamera, sensore parkimi, senso. Tiranë
7 000€
SHITET CHEVROLET CAPTIVA; ; VITI 2009, ME NAFTE, 127.000 KM ORIGJINALE, E MBAJTUR VETEM NGA NJE DORE NE SHQIPER. NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE, XHENERIKE DHE VIZUAL (GA MBRENDA DHE NGA JASHTE. Shkodër
8 000€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 210000 km Durrës
6 500€
Konsumi - 8.8L/100Km Urban, 7.6L/100Km Mixed, 6.8L/100Km Interurban; Vende - 4 + 1; ABS, Radio CD, Kondicioner, Komanda ne Timon, Xenon, 4 Xhama Elektrik, Pasqyrat Elektrike te palosshme, Disq. Tiranë
E shitur
Makine ne gjendje super te mire, full option, sendile lekure me nxehrje, transmision automat, motorr 200 turbo diesel, sendile 6 + 1, navigator, DVD, xhama elektronik, per informacine ne detaj. Krujë
E shitur
chervolet capti. 2.0 dissl 150 7vendeshe cdo lloj prove ripa filter vaj e. te be. full opsjon flm Durrës
E shitur
Chevrolet captiva 2.2 tdi Fundi 2011.Motorri euro 5 Palosje pasqyrash, larje feneresh me buton, sendilje me levizje automatike + ngrohje, sendilje, navi, 3 kontrrollet e diferncialit, komanda n. Tiranë
E shitur
Chevrolet captiva 2.2 tdi Fundi 2011.Motorri euro 5 Palosje pasqyrash, larje feneresh me buton, sendilje me levizje automatike + ngrohje, sendilje, navi, 3 kontrrollet e diferncialit, komanda n. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike xhenerike si dhe nga jasht pa asnje gervishtje sensor parkimi me kamer lekur nga brenda sendilje me ngrofje navigator e. full Durrës
E shitur
Chevrolet Captiva tdi2.0 150c pa dogan do lloj prove sherbimet I ka t gjitha OK 5 porta 7 vendshe me l Durrës
E shitur
Chevrolet Captiva tdi2.0 150c 44 cdo lloj prove full opsion Durrës
E shitur
Chevrolet Captiva 2.0 cc 150 5 ports 7 vende ulur cdo lloj prove Durrës
E shitur
Chevrolet Captiva motorr 2.2 nafte kamio automatike sedilje lekure full option navigator televizor per pasagjeret kamera parki. ne gjendje te shkelqy. Mjet i sjelle nga Spanja ne 2016. m. Tiranë
E shitur
Chevrolet Captiva 2.2 turbodies. viti fund 2011.Kilometrazhi 78.000. Makina eshte marre ne koncensionarin e Opel Noshi ne Shqipe. Vetem nje perdoru. Navi, Sedilje me ngrohje, sensor parkim. Tiranë
E shitur
gjith sherbimet e bera ska nevoj per asnje sherbim me letra te rregullta deri ne tetor 2017; Cmimi: i diskutueshem Shkodër
E shitur
Shitet chevorlet; Viti 2008; 180mi km; Esht i ardhur nga zvicrra; Ka dogan paguar; Esht automatic; Vetura gjendet ne prizren poslisht; 044 626 433 Tiranë
E shitur

Chevrolet Captiva është një crossover që është prodhuar nga ndarja e Koresë së Jugut të General Motors që nga viti 2006. Makina është e bazuar në platformën GM Theta. Kjo platformë përdoret në makina: Daewoo Winstorm, Opel Antara, Saturn Vue, GMC Terrain. Në Evropë, Indi, Azinë Juglindore dhe Lindjen e Mesme, kjo makinë shitet me emrin Chevrolet Captiva, në Korenë e Jugut nën markën Daewoo Winstorm, në Australi dhe Zelandën e Re nën markën Holden Captiva. Në gamën e modelit Captiva ekzistojnë versione me sallonet pesë-vendësh dhe shtatë-vendësh. Kjo makinë është e pajisur me ABS, sistemi dinamik i stabilizimit ESC, Sistemi i kontrollit të lëvizjes me prejardhje DCS dhe sistemi mbrojtës aktiv i qarkullimit të makinës ARP. Është i pajisur me dy airbag-ë frontale dhe dritare. Në vitin 2010, u bë risitilimi i këtij crossover dhe në vitin 2015 u prezantua gjenerata e dytë.

Chevrolet Captiva general form
Chevrolet Captiva side view
Chevrolet Captiva back view

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera