Njoftimet Premium

Chevrolet Camaro ne shitje në Shqipëri

-Chevrolet Camaro SS; ; -Kit ZL1; ; -6.2 benzin 650hp; ; -Viti 2018; ; -60.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 38.200 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
38 200€
Chervolet Camaro 3.5 Benzin, Viti Prodhimit Fundi 2010 me 137.000 milje, sallon lekure, cd player, klima, usb, disqe alumini, drita kseno, disqe alumini, marsha ne timon, letra te gjitha te paguar. Tiranë
E shitur
Chevrolet camaro ss 5.5 benzine 20.000 miglie sport full 31 500 euro Elbasan
E shitur
camarro ss e vitit2012 cupe 5.5 benzine 20 mije milie me dogane te paguar gati per targa cmimi 25 500 euro Elbasan
E shitur
CHEVROLET CAMARO HENNESY EDITION SS COUPE 3.6L BUMBLEBEE; -FULL OPSIONAL DESIGNO BUMBLEBEE; -Euro 5; -ME IMPIANT GAZI; -Kambio AUTOMATIKE - TIPTRONICE + F1; -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limiti. Tiranë
E shitur
Chevrolet camaro wide body Tiranë
E shitur
2017 Chevrolet Camaro LT; AMERICAN LUXURY IMPORTS; Nuk eshte makina qe ju kerkoni pa problem!!! merni ne telefone ose email edhe ne e gjem makinen per ty !!; + 355693302410 Tiranë
E shitur
Makina eshte e porsardhur me dokumenta deri ne 14.02.2018 Tepelenë
E shitur
Chervolet Camaro, Viti prodhimit Fundi 2011 me 105.000 km origjinale, sallon shume te paster, kamio automatik, marsha ne timon, klima, disqe alumini 20 goma te reja, hapje mbyllje qendrore, c. Tiranë
E shitur
Camaro shitet ose nderrohet me makine me te shtrrenjt ose me te lire Tiranë
E shitur
eshe nje makin shume e mrekullushmeee makina ka pas vete nje pronar ai qe do e mari do jet i dyti eshte chhevrolet camero 2012 kabjo gomat e sapo te ndryshura makina eshte me 35 mij ml akull e r. Lushnjë
E shitur
Makina sht ne gjenje shum te mir pa as nje difekt makina ka 420hp 5.7l V8 shum e shpejit edhe bahet convertible, kam edhe pjes per makin ext. Makina sht me targa Shqiptare, mimi me marrveshje Shkodër
E shitur
Camaro rs full option sup. Nderrohet me makine tjeter + - diferencen Tiranë
E shitur

Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro është një makinë sportive e prodhuar nga General Motors që nga viti 1966. Camaro e parë doli në shitje në shtator të vitit 1966. Në fillim, u prodhuan dy modifikime të kësaj makine sportive: një coupe e mbyllur me dy dyer (Sport Coupe) dhe një kabriolet i hapur me dy dyer (Convertible). Të dy modifikimet ishin me katër vend. Sot, ekzistojnë gjashtë gjenerata të kësaj makine popullore. Në maj 2015, në ekspozitën automobilistike në Detroit u zhvillua shfaqja e parë zyrtare e modelit të gjeneratës së gjashtë Chevrolet Camaro dhe në mesin e nëntorit ajo doli në shitje në SHBA. Versioni bazë i LT është i pajisur me një turbomotor me katër cilindra me një kapacitet prej 275 kuaj fuqi. Top-modifikim SS është i pajisur me një motor 6.2 litra me një kapacitet 445 kuaj fuqi.

Formulari i Përgjithshëm i Chevrolet Camaro
Pamje anësore Chevrolet Camaro
Pamja e pasme e Chevrolet Camaro

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera